مرگ یک جوان 20 ساله افغان در تهران

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ یک جوان 20 ساله افغان در خیابان بهمنیار خبر داد.

مرگ یک جوان 20 ساله افغان در تهران

سید جلال ملکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 11:27 امروز حادثه احتمال گاز گرفتگی در یک منزل مسکونی در خیابان بهمنیار ابتدای خیابان گودرزی به سامانه 125 اعلام و ماموران ایستگاه شماره 82 آتش نشانی شهر تهران به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در قسمت تراس یک منزل مسکونی 2 طبقه اتاقک کوچکی به وسعت 6 متر مربع احداث شده بود که یک جوان 20 ساله بر کف این اتاقک در وضعیت بی هوش قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: بلافاصله تکنسین های اورژانس این فرد را معاینه کردند اما جوان افغان فوت کرده بود.

وی علت این حادثه را در دست بررسی پزشکی قانونی اعلام کرد و خاطرنشان کرد: در داخل محل استراحت این جوان یک اجاق خوراک پزی وجود داشت که به احتمال زیاد این فرد بدلیل انتشارگازمنوکسید کربن دراین حادثه جان باخته است.

ملکی به همه شهروندان توصیه کرد به هنگام فصل سرما برای گرم شدن منازل هیچ گاه از اجاق خوراک پزی و سایر وسایل گرمایشی نامناسب و ناایمن استفاده نکنند.