نجات 7 شهروند تبریزی در آتش سوزی ساختمان 10 طبقه

تبریز- ایرنا - آتش نشانان تبریزی قبل از ظهر امروز / سه شنبه/ تعداد 7 نفر از ساکنان ساختمان 10 طبقه را که طعمه حریق شده بود، نجات دادند.

نجات 7 شهروند تبریزی در آتش سوزی ساختمان 10 طبقه

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در گفت وگو با ایرنا، با اشاره به اینکه در پی آتش سوزی در پارکینگ ساختمان مزبور در شهرک مرزداران ماموران این سازمان بلافاصله در محل حاضر شدند، افزود: در این عملیات سریع 7 نفر از اهالی ساختمان از جمله 4 کودک و 3 نفر بزرگسال از دود حاصل از حریق نجات داده شدند.

آتش پاد داوود طالب نژاد اظهار کرد: با اطلاع رسانی حادثه‌ ای از سوی شهروندان، مبنی بر آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان فوق گروه عملیاتی ایستگاه‌های شماره پنج، هفت و 9 به محل حادثه رسیده و شاهد وقوع آتش سوزی سه دستگاه خودرو سواری در پارکینگ ساختمان شدند که با استفاده از دستگاه‌های تنفسی به داخل ساختمان نفوذ و اقدام به عملیات اطفای حریق کردند.

وی ادامه داد: طی عملیات امدادی این حادثه، یکی از شهروندان نیز دچار بریدگی از ناحیه دست شده بود که جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس 115 استان قرار گرفت.

طالب نژاد گفت: با تلاش چشمگیر آتش نشانان این ساختمان 10 طبقه با 15 واحد مسکونی و به همراه اهالی حاضر از طعمه حریق نجات داده شد.

گزارش مشکل
آتش سوزيتبريزحریق