سقوط سمند به دره در نور 2 کشته و چهار زخمی برجای گذاشت

نوشهر- ایرنا - بر اثر سقوط یک دستگاه خودروی سمند به دره در جاده آبشار - آب پری شهرستان نور 2 نفر کشته و چهار نفر دیگر زخمی شدند.

سقوط سمند به دره در نور 2 کشته و چهار زخمی برجای گذاشت

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران در این باره به خبرنگار ایرنا گفت که این حادثه غروب امروز دوشنبه به مرکز پیام اورژانس شهرستان آمل گزارش شد و بلافاصله آمبولانس های پایگاه های اورژانس و هلال احمر شهرستان نور به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

ذکریا اشکپور افزود : در این حادثه دلخراش 2 بانو در دم جان باختند و 2 دختر 13 و 6 ساله و 2 آقای 27 و 13 ساله بشدت مصدوم شدند.

وی اظهار داشت : تکنسین های فوریت های پزشکی پس از انجام اقدامات درمانی اولیه ، مصدومان را به بیمارستان امام خمینی (ره) نور انتقال دادند.

آب پری یا آب پری رویان منطقه ‌ای گردشگرپذیر و خوش آب و هواست که در شهرستان نور در نزدیکی شهر رویان یا به عبارتی در جاده رویان یا علمده قدیم در 15 کیلومتری جنوب شرقی شهر نور واقع شده ‌است.

منطقه آب پری دارای آبشاری به همین نام است که محلی ها به آن ' پری او ' می گویند . در آب پری درختان با فاصله کم از یکدیگر قرار دارند و بیشتر مناطق بکر و دست نخورده مانده ‌است. این ناحیه همسایه کجور و یوش است.

شهرستان نور با جمعیتی دست کم 123 هزار نفردرغرب مازندران قرار دارد .