خدماترسانی خط 5 مترو تهران تا 3 بامداد واسکان 58 مسافر

تهران- ایرنا- مشاور مدیر عامل و مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه گفت: در شامگاه برفی تهران خط 5 مترو تا ساعت 3 بامداد خدمات به مسافران ارائه کرد و58 نفر از مردم درایستگاههای مختلف اسکان شبانه داده شد.

خدماترسانی خط 5 مترو تهران تا 3 بامداد واسکان 58 مسافر

محسن محمدیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شب گذشته شاهد بارش برف نسبتا شدید در شهر تهران بودیم و این بارش برف موجب مسدود شدن تردد خودروها در بزرگراه تهران- کرج و بالعکس شد به همین منظور تصمیم گرفتیم فعالیت خط 5 مترو تهران (صادقیه تهران- گلشهر کرج و بالعکس) تا 3 بامداد ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: بدلیل مسدود شدن بزرگراه تهران- کرج و بالعکس ایستگاه های مختلف خط 5 مترو که در حاشیه این بزرگراه قرار داشت به 58 نفر از مردم اسکان شبانه داده شد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه خاطرنشان کرد: با توجه به بارش برف در مناطق شمالی و جنوبی تهران شب گذشته خط یک تا چهارتا 30 دقیقه بامداد فعالیت داشت.

وی یادآور شد: ناوگان مترو تهران هم اکنون با تمام توان و ظرفیت در خطوط 5 گانه در حال فعالیت به شهروندان است و در صورت ادامه بارش برف امشب نیز آمادگی وجود دارد که خط یک و پنج مترو بصورت فوق العاده خدماتی را به مردم ارائه کند.

در حال حاضر بارش برف در کلانشهر تهران که از شب گذشته آغاز شده ادامه دارد و در حال حاضر در آزاد راه ها و بزرگراه های حاشیه تهران از جمله قم، ساوه، کرج، فیروزکو ه و دماوند و بالعکس تردد خودروها بصورت سنگین در جریان است.