نصرتی: ضعف‌هایمان یک شبه برطرف نمی‌شود

بازیکن تیم نفت تهران گفت: تیم ما به اعتماد به نفس خوبی رسیده است و نتایج اخیر جرقه‌ای نیست.

خبرگزاری میزان: محمد نصرتی در مورد شرایط نفت اظهار داشت: اعتماد به نفس تیم ما بیشتر شده است. بازی سخت با پرسپولیس و یک امتیازی که گرفتیم در روحیه تیم تاثیر داشت. کادر مدیریت جدید تلاش می‌کنند تا مشکلات و موانع را برطرف کند و به نظر می‌رسد برای تغیر شرایط آمدند. نظم و نظام در تیم ما بیشتر شده است و بازیکنان اعتماد به نفس پیدا کردند و انگیزه دارند.

وی ادامه داد: ان‌شاءالله این روند را ادامه دهیم و در هفته‌های آینده هم امتیاز بگیریم تا امتیازات از دست رفته را جبران کنیم. البته تراکتورسازی هم تیم خوبی نشان داد. آنها در مالکیت توپ بهتر از ما بودند و ما باید روی این نقطه ضعف‌ها بیشتر کار کنیم.

این بازیکن افزود: هنوز تیم ما ضعف‌های قبلی خود را دارد. بدون شک ضعف‌ها یک شبه برطرف نمی‌شود. چون شرایط تیم خوب نبود و از همه نظر ضعف داشتیم و روحیه تیم خراب بود. ولی هفته به هفته با توجه به شرایط موجود اوضاع تغییر می‌کند و ما امیدواریم وضعیت بهتر شود.

نصرتی با اشاره به اینکه شرایط موجود نفت یک شوک نیست، گفت: پیروزی ما برابر تراکتورسازی به خاطر شوکی که به تیم وارد شد نیست. بلکه توان تیم ما بود. خودم هم فکر می‌کردم تساوی با پرسپولیس یک شوک و جرقه بود، ولی در بازی با تراکتور متوجه شدم آرامش به تیم برگشته است و بازیکنان با تمرکز کار می‌کنند. در واقع نشان دادیم که شوکی در کار نبوده است و بازیکنان با اعنماد به نفس بیشتری تلاش می‌کنند.

وی افزود:هنوز کم و کاستی‌هایی در تیم ما وجود دارد و به لحاظ فنی باید تغییراتی در تیم ایجاد شود که بدون شک کادر فنی به آن اشراف دارند. رفته رفته این نقایص را برطرف می‌کنند و به مرور زمان بهتر می‌شویم.

مدافع نفت تهران در خصوص درخواست جدایی عیسی آل کثیر گفت: ما اگر عیسی را از دست بدهیم باید بازیکن جایگزینی برای او داشته باشیم. از این رو بعید می‌دانم که این بازیکن از تیم ما جدا شود.

گزارش مشکل
نفتنصرتینفساعتماد