تشکیل 17 کمیته بزرگداشت دهه فجر در شوش

شوش - ایرنا - معاون فرماندر شوش از تشکیل 17 کمیته بزرگداشت دهه فجر در این شهرستان خبر داد و گفت: این کمیته ها با هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی از روز دوشنبه فعالیت خود را آغاز کردند.

تشکیل 17 کمیته بزرگداشت دهه فجر در شوش

به گزارش خبرنگار ایرنا عبدالحسن آل کثیر روز دوشنبه در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و تقارن آن با ایام فاطمیه در این شهرستان گفت: برگزاری شکوهمند آئین های دهه مبارک فجر در شهرستان ، از اهمیت خاصی برخوردار است و کمیته های اجرایی باید پا به پای مردم و مسئولان در این راستا نقش آفرینی کنند.

وی کمیته های بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان شوش را شامل کمیته های ارتباطات و اطلاع رسانی، ایثارگران، فرهنگیان و دانش آموزی، انتظامی و امنیتی، کارگری، اصناف،زنان و خانواده،ورزشی،روستایی، قرآن، مساجد و تشکل‌های اسلامی، افتتاح پروژه ها و کمیته بسیج عنوان کرد.

آل کثیر همکاری تمامی دستگاه ‌های اجرایی شهرستان را در این امر مهم خواستار شد و ابراز امیدواری کرد با هماهنگی عمومی، آئین های ویژه دهه فجر امسال با شکوهتر از سال گذشته در سطح شهر و روستاهای شوش برگزار شود.

وی تاکید کرد:دست نوشته ها ، پارچه نوشته ها و پرچم های مرتبط با آئین های ویژه بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی دستگاه های اجرایی تهیه شده و برای فضاسازی شهری در اختیار شهرداری ها قرار می گیرد.

معاون فرماندار شوش تصریح کرد: انقلاب اسلامی برگرفته از باورها و اندیشه‌های دینی است و این انقلاب، فرهنگی برای جاری کردن انگیزه و تلاش در جامعه است.

آل کثیر افزود: عزت و سربلندی امروز کشور را باید مدیون انقلاب مردم در سال 57 بدانیم و مراسم های ویژه دهه مبارک فجر باید چنان باشکوه برگزار شود که شیرینی آن همواره در قلب مردم بماند.