کشف و ضبط سوخت، وسایل برقی و پارچه قاچاق در صومعه سرا و رودسر

رشت - ایرنا - مأموران نیروی انتظامی استان گیلان در عملیات های جداگانه ای، سوخت قاچاق در شهرستان صومعه سرا و وسایل برقی آشپزخانه و پارچه قاچاق در رودسر کشف و ضبط کردند.

کشف و ضبط سوخت، وسایل برقی و پارچه قاچاق در صومعه سرا و رودسر

به گزارش عصر یکشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی این شهرستان موفق به شناسایی واحدهای صنفی متخلف در زمینه توزیع سوخت قاچاق شدند.

سرهنگ عبدالعلی شعبانی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضایی از این مکان ها بازدید کردند، افزود: در این بازرسی ها 31 هزار و 160 لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه کشف و ضبط شد.

وی با اعلام اینکه تمامی مالکان واحدهای صنفی متخلف برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، از مردم خواست با مشاهده هرگونه خرید و فروش خارج از شبکه سوخت ، مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.

شهرستان صومعه سرا در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

فرمانده نیروی انتظامی رودسر از کشف 2 محموله قاچاق وسایل برقی آشپزخانه و پارچه به ارزش اقتصادی 95 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رمضانعلی پورقاسم اظهار کرد: ماموران کلانتری 11 امام خمینی (ره) حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو وانت مشکوک شده و در بازرسی از آن، 900 متر پارچه و 17 قلم انواع وسایل برقی آشپزخانه خارجی قاچاق را کشف و ضبط کردند.

وی ارزش اقتصادی کالاهای کشف شده را 95 میلیون ریال ذکر و اضافه کرد: راننده 42 ساله برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

شهرستان رودسر در 75 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.