مرگ جوان ۳۱ ساله بر اثر سقوط در چاه

سرهنگ پژمان قویمی رئیس پلیس همدان گفت: ساعت 8 صبح دیروز شنبه، جوان 31 ساله ای در روستای سنگستان همدان به داخل چاه آب خانه باغ پدری خود سقوط می کند که پس از انتقال به بیمارستان اعلام می شود که وی جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: جوان 31 ساله بر اثر سقوط در چاه خانه‌ پدری خود در روستای سنگستان همدان جان باخت.

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ پژمان قویمی رئیس پلیس همدان گفت: ساعت 8 صبح دیروز شنبه، جوان 31 ساله ای در روستای سنگستان همدان به داخل چاه آب خانه باغ پدری خود سقوط می کند که پس از انتقال به بیمارستان اعلام می شود که وی جان خود را از دست داده است.

وی اظهار داشت: پس از اعلام مرگ این جوان از طریق پرسنل بیمارستان، عوامل پلیس پاسگاه آبشینه، در محل حاضر و با دستور مقام قضایی، جسد جهت بررسی علت اصلی مرگ تحویل پزشکی قانونی می شود.

سرهنگ قویمی با اشاره به تحقیقات صورت گرفته در این خصوص، خاطرنشان کرد: گویا این جوان به علت قطع برق اقدام به بالا کشیدن آب از داخل چاه با استفاده از دلو را کرده بود که به یکباره به داخل چاه سقوط کرده است.

وی افزود: پدر این جوان با دیدن این صحنه دچار هراس شده و از بستگان درخواست امداد رسانی می کند که با کمک آنها مرد 31 ساله از چاه خارج و به بیمارستان منتقل شده است، ولی با وجود تلاش تیم پزشکی، فرد یادشده بر اثر شدت جراحت وارده جان خود را از دست می دهد.

رئیس پلیس همدان در آخر گفت: پرونده ای در این خصوص در دادسرای همدان تشکیل و پس از اعلام نظر پزشکی قانونی، علت اصلی مرگ این جوان اطلاع رسانی خواهد شد.