باند سرقت مسلحانه در عنبرآباد متلاشی شد

جیرفت – ایرنا – دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری باند سرقت مسلحانه در این شهرستان خبر داد و گفت: در این زمینه یک قاتل فراری نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

باند سرقت مسلحانه در عنبرآباد متلاشی شد

یوسف سبحانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گزارش وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از طریق مرکز فوریت های پلیس اعلام و با دستور قضایی تیمی از پلیس اطلاعات جهت شناسایی و دستگیری سارقان به محل وقوع جرم در منطقه گلدشت از توابع عنبرآباد اعزام گردید.

وی ادامه داد: پس از درگیری مسلحانه ماموران، 2 سارق مسلح به همراه یک قاتل فراری دستگیر و همچنین یک دستگاه خودروی پژو405 که از شهرستان بم مورد سرقت شده بود به همراه یک اسلحه غیرمجاز کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی و دریافت نیابت قضایی از شهرستان بم در تحقیقات وبازجویی های اولیه مشخص شد یکی از سارقان به نام (ع.ر) در آذر ماه سال جاری اقدام به قتل فردی به نام (غ.ر)در شهرستان بم کرده است.

وی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده سارقان مسلح در دادسرای عمومی و انقلاب عنبرآباد در حال انجام است، گفت: با هماهنگی انجام گرفته ،قاتل دستگیر شده تحویل مقامات قضایی شهرستان بم شده است.

عنبرآباد در فاصله 260 کیلومتری جنوب کرمان واقع است.