استفاده دشمن ازامکانات روز برای ضربه به اسلام/رنگ عوض کردن آمریکا

استفاده دشمن ازامکانات روز برای ضربه به اسلام/رنگ عوض کردن آمریکا

کرمانشاه- نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امروز دشمنان از جدید ترین شیوه ها و امکانات برای ضربه زدن به اسلام استفاده می‌کنند و ما هم باید با شیوه‌های جدید با آنها مقابله کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله مصطفی علماء امروز یکشنبه در چهارمین دوره جامع آموزشی - تهذیبی مدرسین و رابطین و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان کرمانشاه، گفت: ابلاغ و رساندن یک کلمه قرآنی است که اصل این کار به عهده پیامبر (ص) بود و این رسالت امروز به عهده علما و مبلغین اسلام است.

وی با اشاره به این واقعیت که همه پیامبران با زبان روز خود آشنا بودند و حتی معجزات آنها هم بر اساس مسائل روز بوده است، افزود: امروز دشمنان دین و شریعت از جدید ترین شیوه ها و امکانات برای ضربه زدن به اسلام استفاده می‌کنند و ما هم وظیفه داریم با زبان روز و شیوه‌های جدید آشنا باشیم و با آنها مقابله کنیم.

استفاده دشمن ازامکانات روز برای ضربه به اسلام/رنگ عوض کردن آمریکا

نماینده ولی فقه در استان کرمانشاه تأکید کرد: یکی از وظایف اصلی همه ما آگاهی دادن و بصیرت دادن به مردم است و امروز فضای مجازی ظرفیت خوبی برای این کار دارد. البته فضای مجازی هم مضراتی دارد و هم منافعی، از طرفی فضای شایعه پراکنی در آن رونق دارد و از طرفی باعث آگاهی بخشی به انسان ها می شود و انسان خود باید با تفکر و بصیرت از مطالب آن استنباط کند.

وی خاطرنشان کرد: اینکه امام خمینی (ره) تاکید داشت حوزه و دانشگاه با هم همکاری و تعامل داشته باشند به این خاطر است که این‌ها قشر، متفکر و تاثیرگذار در جامعه هستند و می توانند مردم را بیدار و به آنها بصیرت دهند.

استفاده دشمن ازامکانات روز برای ضربه به اسلام/رنگ عوض کردن آمریکا

آیت الله علما افزود: دنیای امروز دنیای پیچیده‌ای است و دشمنان هر لحظه رنگ عوض می کنند. مثل آمریکا که سالهاست سخت ترین تحریم ها را علیه ایران به وضع کرده است و امروز می‌گوید من دلسوز و پشتیبان مردم ایران هستم.

نماینده ولی فقیه در استان کرماشاه گفت: جوانان ما بالاترین سرمایه های کشور هستند و باید آگاه و بیدار باشند و وظیفه همه ماست که بر اساس علم و آموزه های دینی برای جوانان استدلال کنیم و مسیر را به آنها نشان دهیم.

برچسب‌ها