شکایت رسول خوروش از سپاهان برای این باشگاه دردسرساز شد

شکایت رسول خوروش از سپاهان برای این باشگاه دردسرساز شد

وبسایت رسمی برنامه نود - با شکایت رسول خوروش، سرپرست پیشین سپاهان از این باشگاه، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان دست به اقدام عجیبی زد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان ، دست اندرکاران تیم سپاهان در هنگام ثبت قرارداد و کارت مهدی شریفی در فدراسیون با این صحبت مسئولان کمیته تعیین وضعیت بازیکنان مواجه شدند که سپاهان به خاطر شکایت رسول خوروش سرپرست سابق تیم فوتبال این باشگاه نمی تواند قراردادی را ثبت کند.

هر چند شکایت رسول خوروش به عنوان یکی از پیشکسوتان این باشگاه و اینکه این شکایت سپاهان را دچار این معضل کرد باعث تعجب و ناراحتی است اما دست اندرکاران سپاهان در پاسخ به این مبحث کمیته تعیین وضعت بازیکنان،نامه رسمی فدراسیون و محتوای آن که سوم بهمن ماه ۱۳۹۶ را مهلت تسویه حساب ها اعلام و تاکید کردند که تا این تاریخ سپاهان فرصت تسویه حساب را دارد که این موضوع در کمال تعجب مورد پذیرش مسئولان این کمیته قرار نگرفت و در نهایت با رایزنی های انجام گرفته و با سپردن سفته! کارت بازی مهدی شریفی صادر گردید.

باشگاه سپاهان در نامه ای رسمی به فدراسیون با یادآوری نامه ای که فدراسیون فوتبال تا ۳/۱۱/۱۳۹۶ به باشگاه ها فرصت تسویه حساب داده به این اقدام کمیته تعیین وضعیت بازیکنان اعتراض کرده است.

2051