وقوع 2 حادثه واژگونی خودرو سواری در پایتخت با 5 مصدوم

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری در بزرگراه شهید همت خبر داد و گفت: در این حادثه 3 مصدوم روانه بیمارستان شدند.

وقوع 2 حادثه واژگونی خودرو سواری در پایتخت با 5 مصدوم

حسن عباسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 3:04 بامداد امروز حادثه واژگونی خودروی سواری در مسیر شرق به غرب انتهای بزرگراه شهید همت به سامانه 115 اعلام و بلافاصله یک تیم درمانی از ناحیه غرب مرکز اورژانس تهران به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در این حادثه 3 نفر از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی هر 3 مصدوم به بیمارستان شهید فیاض بخش منتقل شدند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در ادامه از دومین حادثه واژگونی خودروی سواری این بار در جنوب تهران خبر داد و گفت: ساعت 6:32 امروز این حادثه در جاده خاوران به سمت ورامین روبروی کارخانه سیمان به سامانه 115 اعلام و بلافاصله یک تیم درمانی از ناحیه جنوب مرکز اورژانس تهران به محل حادثه اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: در این سانحه رانندگی نیز 2 نفر دچار مصدومیت شدند که تکنسین های اورژانس این مصدومان را به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل کردند.

عباسی علت این 2 حادثه واژگونی خودروها را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد و افزود: در ساعات شب و زمانی که دید به جلو کم است برای جلوگیری از این گونه حوادث شهروندان با سرعت مطمئنه در جاده ها و بزرگراه ها رانندگی کنند.