وقوع دو تصادف رانندگی و جان باختن راننده و سرنشین خودروها در گیلان

رشت - ایرنا - وقوع دو تصادف رانندگی در استان گیلان، موجب جان باختن راننده یکی از خودروها و فوت سرنشین خودروی دیگر شد.

وقوع دو تصادف رانندگی و جان باختن راننده و سرنشین خودروها در گیلان

به گزارش روز یکشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ حسین محمدپور رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان بیان کرد: یک دستگاه وانت نیسان در آزادراه رشت - قزوین محدوده منجیل به رودبار و داخل تونل بزرگ (لاین جنوب به شمال) به علت عدم توجه کافی به جلو ، از محور اصلی خارج و پس از برخورد با دیواره تونل، متوقف شد.

وی افزود: در این حادثه راننده وانت نیسان که مردی 37 ساله بود، به علت شدت جراحات وارده در دم جان سپرد و سرنشین آن که مردی 22 ساله بود، مجروح شد.

به گفته رئیس پلیس راه گیلان، اوج تصادفات به علت عدم توجه به جلو در بعدازظهر و زمان طلوع آفتاب است و بر این اساس رانندگان باید در این ساعت ها و در صورت خواب آلودگی، در مکانی مناسب استراحت کنند و پس از آن، به مسیر خود ادامه دهند.

بر اساس گزارش دیگری از واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، تصادف سواری پژو و اتوبوس بنز در محور پونل به رضوانشهر در غرب استان، یک کشته بر جا گذاشت.

سرهنگ حسین محمدپور در این ارتباط گفت: یک دستگاه خودروی سواری پژو در محور پونل به رضوانشهر به علت تجاوز به چپ، به صورت رخ به رخ با یک دستگاه اتوبوس برخورد کرد.

وی افزود: در این تصادف سرنشین سواری که مرد ۲۷ ساله بود، به علت شدت جراحت های وارده در دم جان سپرد و راننده و دیگر سرنشین سواری نیز مجروح شدند.

رئیس پلیس راه استان گیلان بیان داشت: در این حادثه به راننده و سرنشینان اتوبوس بنز هیچ گونه آسیبی نرسیده است.