افزایش تعداد ساختمان‌های خسارت دیده انفجارگازشهرستان رباط کریم

تهران- ایرنا- با ارزیابی جدید کارشناسان ،تعداد ساختمان‌های آسیب دیده در انفجار صبح امروز یکی از مجتمع‌های مسکونی مسکن مهرشهرستان رباط کریم افزایش یافت.

افزایش تعداد ساختمان‌های خسارت دیده انفجارگازشهرستان رباط کریم

به گزارش ایرنا، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر رباط کریم در جمع خبرنگاران گفت: در این حادثه 3 واحد از جمله واحدی که در آن انفجار رخ داده بود به همراه 2واحد دیگر از طبقه اول این مجتمع دچار انفجار شد و 5 ساختمان دیگر در طبقه دوم و سایر طبقات نیز دچار خسارت شدند.

سید رضا موسوی با بیان این که خسارت‌های سایر واحدهای مسکونی شامل شکستگی در ورودی و یا شیشه پنجره‌ها بوده است، گفت: علاوه بر این تعداد سه دستگاه خودرو هم که در پارکینگ مجتمع وجود داشتند به شکل جدی دچار آسیب دیدگی شدند

به گفته این مقام مسئول، حادثه صبح امروز در شهرک آبشناسان شهر رباط کریم خسارت جانی جدی نداشته است اما پس از اتمام اطفاء حریق مشخص شد که حادثه سه مصدوم بر جای گذاشته است. یکی از حادثه‌دیدگان که به نظر می‌رسد از ساکنان ساختمان اصلی باشد دچار سوختگی شده و2 نفر دیگر به ترتیب بر اثر ریزش شیشه‌های شکسته شده و شوک ناشی از انفجار دچار مصدومیت شده بودند که هر سه تحویل تکنیسین‌های اورژانس شده‌اند.

صبح امروز یکی از مجتمع‌های مسکن مهر رباط کریم واقع در شهرک آبشناسان این شهرستان بر اثر نشت گاز در یک واحد مسکونی دچار انفجار شد.

شهرستان رباط کریم در جنوب غربی استان تهران و در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قرار دارد و بیش از 110 هزار نفر در آن زندگی می‌کنند.