چند قبضه سلاح کمری و مهمات جنگی در انبار کالاهای قاچاق در ورامین کشف شد

تهران-ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان ویژه شرق استان تهران از کشف چند قبضه سلاح کمری ، مهمات جنگی و هزاران عدد قهوه آماده و نوشیدنی نیروزا در شهرستان ورامین خبر داد.

چند قبضه سلاح کمری و مهمات جنگی در انبار کالاهای قاچاق در ورامین کشف شد

به گزارش ایرنا ، سردار عبدالرضا ناظری روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت : در پی بررسی وضعیت امنیتی مناطق روستایی شهرستان ورامین ، عوامل انتظامی شهرستان ورامین موفق به شناسایی یک کارگاه غیر مجاز تهیه و توزیع نوشیدنی های غیر مجاز در روستای ریحان آباد از توابع بخش مرکزی ورامین شدند.

وی افزود : پس از حصول اطمینان از فعالیت غیر قانونی این افراد ، پلیس با دستور قضایی به محل این کارگاه وارد شده و موفق به کشف مقادیر زیادی نوشیدنی غیر مجاز ، مقادیر مهمات جنگی و سلاح کمری شدند.

ناظری بیان کرد: در بررسی صورت گرفته از این کارگاه ، 50 هزار عدد قهوه و نسکافه تقلبی ، 3 هزار عدد آب میوه های نیرو زا ، سلاح کمری ، مهمات جنگی و دو دستگاه بی سیم کشف شد.

وی تصریح کرد: این افراد درمحیطی غیر قانونی و غیر بهداشتی اقدام به تهیه نوشابه و نوشیدنی های تقلبی کرده و آن ها را در بسته بندی های مختلف با برندهای معروف وارد بازار مصرف می کردند.

وی بیان کرد: گردانندگان این کارگاه غیر مجاز با جعل برندهای معروف و تاریخ تولید و انقضا ، آب میوه های دست ساز را با استفاده از اسیدهای مضر تهیه و وارد بازار مصرف می کردند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت : در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی راهی زندان شد.