10نفر از آتش سوزی ساختمان اداری وتجاری دربلوارفرحزادی تهران نجات یافتند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در ساختمان تجاری؛ اداری در بلوار فرحزادی خبر داد و گفت: با تلاش آتش نشانان 10 نفر بدون مصدومیت از این ساختمان خارج شدند.

10نفر از آتش سوزی ساختمان اداری وتجاری دربلوارفرحزادی تهران نجات یافتند

سید جلال ملکی شامگاه پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ساعت 20:31 امشب حادثه آتش سوزی یک ساختمان در بلوار فرحزادی پایین تر از میدان کتاب خیابان شهید مطهری به سامانه 125 اعلام و ماموران 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی؛ تشک نجات و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در یک ساختمان 14 طبقه با کاربری اداری و تجاری و در هر طبقه 10 واحد وجود داشت که در طبقه سوم و در یک واحد اداری 70 متری دچارآتش سوزی شده بود.

ملکی با بیان اینکه شعله های آتش از نمای بیرونی این ساختمان قابل رویت و آتش در حال سرایت به سایر واحدها بود افزود: گروهی از آتش نشانان برای مهار آتش و گروهی نیز برای نجات افراد گرفتار شده وارد عملیات شدند.

وی با بیان اینکه حدود 5 واحد این ساختمان اداری و تجاری ، مسکونی بود خاطرنشان کرد: آتش نشانان وارد طبقات این ساختمان 14 طبقه شدند و موفق شدند 10 زن و مرد و کودک را به سلامت و بدون مصدومیت از داخل ساختمان خارج کنند.

به گفته ملکی با تلاش آتش نشانان در حریق این واحد مسکونی مهار شد و علت این حادثه در دست بررسی است.