کشف سه محموله قاچاق در رودسر گیلان

رشت - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی رودسر از کشف سه محموله قاچاق در مجموع به ارزش اقتصادی 300 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

کشف سه محموله قاچاق در رودسر گیلان

به گزارش عصر پنجشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ رمضانعلی پورقاسم بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی، حین گشت زنی در کمربندی رودسر به یک دستگاه خودروی وانت مزدا مشکوک شده و در بازرسی از آن، یک هزار و 760 ثوپ انواع لباس ورزشی خارجی قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی ارزش کالای کشف شده را یکصد میلیون ریال عنوان کرد و از معرفی راننده 34 ساله به مقام قضایی خبر داد.

وی افزود: در عملیات دیگری، ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو وانت باری مشکوک شده و در بازرسی از آن، یک هزار و 107 قطعه انواع ابزار صنعتی و برقی قاچاق کشف و ضبط کردند.

به گفته سرهنگ پورقاسم، ارزش کالاهای کشف شده 130 میلیون ریال بوده و راننده 57 ساله آن خودرو، جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی رودسر همچنین از کشف محموله فندک خارجی قاچاق به ارزش 70 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: ماموران پلیس آگاهی رودسر در ادامه طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، حین بازرسی از یک مغازه سیگار فروشی در رودسر، یک هزار عدد فندک خارجی قاچاق به ارزش 70 میلیون ریال کشف و ضبط و متهم 57 ساله را به مقام قضایی معرفی کردند.

سرهنگ پورقاسم با اشاره به ادامه مبارزه با قاچاق کالا و تشدید بازرسی ها، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود را به پلیس اطلاع دهند.

شهرستان رودسر با چهار بخش مرکزی، کلاچای، رحیم آباد و چابکسر در 75 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.