سردار مومنی از برقراری امنیت کامل در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد

تهران-ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه امنیت کامل در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه برقرار است گفت: نیرو به اندازه کافی و در همه نقاط زلزله زده حضور دارد.

سردار مومنی از برقراری امنیت کامل در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار اسکندر مومنی افزود: به جزء نیروی انتظامی استان زلزله زده ، قرارگاه عملیاتی نیروی انتظامی را در شهرستان سرپل ذهاب راه اندازی کردیم و همه ظرفیت های ناجا از استان های اطراف و مرکز جمع آوری شده و مشغول خدمت هستند.

وی گفت : تامین امنیت مناطق مسکونی و اماکن تجاری و جاهایی که مردم حضور دارند مانند پارک ها و همچنین امنیت کاروان ها و محموله هایی که قرار است توسط متولیان توزیع به دست مردم برسد را فراهم کردیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود : این آمادگی را داریم هر جایی که متولیان توزیع و انتقال محموله های کمک به زلزله زدگان اعلام کنند ، برای همراهی و تامین امنیت آن ها کمک و اقدام کنیم.

مومنی با تاکید بر اینکه با همراهی مردم ، امنیت قابل قبول برقرار است ، گفت: در این شرایط ، مردم مشکلات عمده ای مانند آب ، دارو ، غذا ، چادر و پتو دارند که متولیان با همکاری هم سعی می کنند آنها را رفع کنند.

وی با بیان اینکه در توزیع اقلام میان زلزله زدگان مشکلاتی وجود دارد گفت: نباید به گونه ای این کار انجام شود که برخی افراد فقط یک بار و برخی چند بار این اقلام را دریافت کنند.

به گزارش ایرنا زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب در استان کرمانشاه رخ داد و بیش از همه شهرها و روستاهای سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، دالاهو و اسلام آباد غرب آسیب زد، منطقه ای که حدود 200 هزار نفر جمعیت دارد.

گزارش مشکل
ناجازلزله96زلزله