توقیف محموله قاچاق به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال در کنارک

زاهدان - ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان کنارک در سیستان وبلوچستان گفت: یک دستگاه کامیون حامل محموله کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال در این شهرستان توقیف شد.

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یک دستگاه کامیون حامل محموله کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال در این شهرستان توقیف شد.

توقیف محموله قاچاق به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال در کنارک

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلام شهرکی روز چهارشنبه در این باره اظهار داشت: ماموران انتظامی کنارک حین گشت زنی های هدفمند و کنترل خودروهای عبوری در مسیرهای ارتباطی شهرستان به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از این کامیون انواع لوازم یدکی خودرو، لوازم خانگی و مواد غذایی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال را کشف کردند.

وی گفت: همچنین در این رابطه سه قاچاقچی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی کنارک خاطرنشان کرد: تلاش برای از بین بردن قاچاق کالا با جدیت ادامه دارد و بسترسازی در این زمینه مستلزم فرهنگ سازی و تغییر نگرش شهروندان در خصوص اعتماد به کالای داخلی و رونق بخشی به اقتصاد کشور است.

به گزارش ایرنا بندر کنارک در 630 کیلومتری جنوب زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان و در ساحل دریای عمان (مکران) واقع شده است.