دستگیری سارقان مسلح یک جایگاه سوخت در رشت

رشت - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری سارقان مسلح در یک جایگاه سوخت با اقدام پیش دستانه کارآگاهان آگاهی در شهرستان رشت خبر داد.

دستگیری سارقان مسلح یک جایگاه سوخت در رشت

به گزارش روز دوشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ فرهاد فلاح کریمی گفت: کارآگاهان آگاهی در پی گزارش های مردمی از قصد سرقت فردی سابقه دار از یکی از اماکن خصوصی مطلع شده و با توجه به حساسیت، موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: کارآگاهان با تحقیقات نامحسوس، از صحت موضوع و قصد سرقت سارق سابقه دار و همدستش از یک جایگاه سوخت در منطقه سراوان رشت اطمینان یافته و با حضور در محل، در ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد، سارق سابقه دار و همدستش را در عملیاتی غافلگیرانه و پیش دستانه حین ارتکاب سرقت از پمپ بنزین، با سر و صورتی پوشیده دستگیر کردند.

به گفته سرهنگ کریمی ، سارقان با یک قبضه سلاح کلت کمری قصد داشتند از جایگاه سوخت سرقت کنند که از آنها ، یک قبضه سلاح کلت کمری جنگی به همراه پنج فشنگ جنگی و یک کوله پشتی حاوی بست های پلاستیکی، چسب پهن، یک قبضه سرنیزه ژ-3 و یک قبضه چاقوی ضامن دار کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی گیلان با اشاره به ارسال پرونده سارقان به مراجع قضایی اضافه کرد: یکی از سارقان سابقه دار بوده و سابقه ارتکاب سرقت مسلحانه از بازار زرگران رشت در سال 1391 را در پرونده دارد.