تشکیل جلسه فوری شورای مدیریت بحران در سر پل ذهاب با حضور نجار

تهران - ایرنا- جلسه فوری شورای مدیریت بحران در سر پل ذهاب دقایقی پیش با حضور اسماعیل نجار، معاون وزیر کشور در حوزه بحران ، استاندار کرمانشاه و مدیران بحران استان در حوزه بحران تشکیل شد.

تشکیل جلسه فوری شورای مدیریت بحران در سر پل ذهاب با حضور نجار

اسماعیل نجار روز دوشنبه با تایید خبر برگزاری جلسه بحران در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا گفت: در این جلسه موارد مهم درباره مدیریت بحران زلزله شب گذشته بررسی و تصمیمات لازم با حضور مسسئولان استان اتخاذ خواهد شد.

معاون وزیر کشور تاکید کرد: تلاش برای نجات زلزله زدگان در منطقه ادامه دارد.

وی همچنین از تکرار وقوع پس لرزه های متعدد از شامگاه گذشته تاکنون در استان کرمانشاه و سرپل ذهاب خبرداد.

وی تاکید کرد: تلاش برای نجات زلزله زدگان با حضور عوامل امدادی مدیریت بحران و بالگردهای امداد در منطقه ادامه دارد و هم اینک مجروحان به بیمارستان ها ومراکز درمانی کرمانشاه در حال انتقال هستند .

به گزارش ایرنا، زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتر شامگاه یکشنبه استان کرمانشاه را لرزاند. شدت این زمین لرزه به حدی بود که در اغلب استان های کشور احساس شد.

محل وقوع استان کرمانشاه - حوالی ازگله - بوده است. این زمین لرزه در ساعت 21 و 48 دقیقه و در طول جغرافیایی 45.9 ، عرض جغرافیایی 34.84 و در عمق 11 کیلومتری زمین روی داده است. همچنین در ادامه ، زمین لرزه هایی به بزرگی 4.6 و 4 ریشتر این منطقه را لرزاند و پس لرزه های این زمین لرزه ادامه دارد.

گزارش مشکل
زلزلهزلزله96لرزه