سقوط جوان ایرانی از داربست در کربلا

جوان 28 ساله ایرانی که به عنوان خادم زئران اربعین در کربلا بسر می برد، به دلیل سقوط از داربست دچار جراحات شدیدی شد و در بیمارستانی در این شهر تحت مداوا قرار گرفت.

خبرگزاری ایرنا: جوان 28 ساله ایرانی که به عنوان خادم زئران اربعین در کربلا بسر می برد، به دلیل سقوط از داربست دچار جراحات شدیدی شد و در بیمارستانی در این شهر تحت مداوا قرار گرفت.

این جوان به عنوان یکی از خادمان امام حسین (ع )در موکبی در داخل شهر کربلا فعالیت می کرد که برای بازکردن چادرها به بالای داربست رفت و متاسفانه از بالای داربست 6 متری سقوط کرد و دچار جراحات شدیدی شد.

دکتر عباس سید زکریایی که به عنوان پزشک در این موکب فعالیت داشت به خبرنگار ایرنا گفت: این جوان که اهل شهرستان خوی است روز شنبه پس از سقوط دچار شکستگی جمجمه و مهره کمر شد و بلافاصله به بیمارستان امام زین العابدین کربلا انتقال یافت و اقدامات اولیه درخصوص این جوان انجام گرفت.

وی اظهار داشت: پزشکان این بیمارستان اعلام کرده اند که بعد از مساعدشدن شرایط این بیمار عمل جراحی روی او صورت خواهد گرفت.

سید زکریایی بیان داشت: با پزشکان ایرانی در مورد وضعیت این بیمار مذاکراتی داشتیم که اعلام کردند مصدوم نباید جابجا شود و به همین دلیل لازم است مسولان هلال احمر و یا هر مسول دیگری برای عمل جراحی در بیمارستان حضور داشته باشد تا شرایط این جوان که اکنون مساعد نیست، بدتر نشود.

هنگام انتشار خبر یک منبع مطلع به خبرنگار ایرنا در بغداد گفت که این جوان هم اکنون درحالت کما در بخش مراقبت های ویژه (آی سی یو) بستری است و وضعیت او پس از گذشت 20 ساعت از حادثه مشخص خواهد شد.