تصادف 4 دستگاه خودرو در جاده اسلام آباد- کرمانشاه با یک کشته و 3 مصدوم

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف 4 دستگاه خودرو سواری و همچنین یک دستگاه اتوبوس خالی از مسافر در جاده اسلام آباد- کرمانشاه خبر داد و گفت: این تصادف یک کشته و 3 مصدوم برجا گذاشت.

تصادف 4 دستگاه خودرو در جاده اسلام آباد- کرمانشاه با یک کشته و 3 مصدوم

سید جلال ملکی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حوالی ساعت 17 عصر امروز ماموران آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران که برای ارائه خدمات به زائران حسینی در مرز مهران مستقر بودند به هنگام بازگشت به تهران در جاده اسلام آباد به سمت کرمانشاه مشاهده کردند که بر اثر تصادف ترافیک سنگینی در این جاده وجود دارد.

وی بیان کرد: آتش نشانان پایتخت بلافاصله وارد عملیات شدند و مشاهده کردند که 2 دستگاه خودروی پراید به همراه خودروی سواری آردی و همچنین یک دستگاه اتوبوس بین شهری اما بدون مسافر بدلایل نامشخص با یکدیگر برخورد کردند.

ملکی ادامه داد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که یک خانم به همراه پسر بچه در خارج از خودروها دچار مصدومیت شده و همچنین رانندگان خودروهای پراید و آردی در داخل خودروها محبوس بودند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در ادامه وارد عملیات رها سازی شدند که ابتدای راننده خودروی پراید که یک مرد 35 ساله بود را زنده اما مصدوم از خودرو خارج و به همراه خانم و پسر بچه اش که مصدوم بودند توسط عوامل اورژانس راهی مراکز درمانی شدند.

به گفته ملکی ، راننده خودروی سواری آردی که یک مرد 50 ساله بود توسط آتش نشانان از داخل خودرو خارج اما بدلیل شدت جراحات وارده این فرد در این حادثه جان خود را از دست داد.

وی علت این تصادف را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور مستقر در محل اعلام کرد و گفت: آتش نشانان تهرانی پس از پایان عملیات و ایمن سازی لازم محل را ترک کردند.