دستگیری قاتل یک ساعت پس از جنایت

فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت پس از قتل، در عملیات ضربتی کارگاهان پلیس خبر داد.

خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت پس از قتل، در عملیات ضربتی کارگاهان پلیس خبر داد.

دستگیری قاتل یک ساعت پس از جنایت

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ حسین سنچولی گفت: روز گذشته در پی وصول خبری مبنی بر قتل مردی ۳۵ ساله  با ضربات چاقو در یکی از محله‌های شهرستان هیرمند، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس پس از انجام کار اطلاعاتی و با اقدامات پلیسی، از هویت متهم فراری که جوانی ۳۲ ساله بود مطلع و وی را تحت نظر و مراقبت قرار دادند.

سرهنگ سنچولی ادامه داد: ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضائی این متهم را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در کمتر از یک ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند در پایان با اشاره به اینکه قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی خود اعتراف و عنوان داشت که به خاطر مسائل شخصی وی را به قتل رساندم، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.