برخورد خودرو سواری با کامیون در انزلی، سه نفر را راهی بیمارستان کرد

رشت - ایرنا - برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک کامیون در جاده کپورچال از توابع شهرستان انزلی، راننده و دو سرنشین خودروی سواری را راهی بیمارستان کرد.

برخورد خودرو سواری با کامیون در انزلی، سه نفر را راهی بیمارستان کرد

به گزارش واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ حسین محمدپور رئیس پلیس راه استان اظهار داشت: در ساعت 15 و 45 دقیقه امروز (سه شنبه) یک دستگاه سواری پراید که در مسیر روستای چنگیزیان به کپورچال در حال حرکت بود، به علت انحراف به چپ، با یک دستگاه کامیون باری برخورد کرد که در اثر این برخورد، راننده سواری که مرد حدوداً 30 ساله بود، و همچنین دو خانم 18 ساله که سرنشین سواری بودند، مجروح شده و به بیمارستان انتقال یافتند.

وی افزود: با توجه به آمارهای بدست آمده طی چند ماه اخیر، تعداد تصادفات در محورهای فرعی و روستایی به نسبت جاده های اصلی افزایش یافته و لازم است برای کاهش تصادفات در این محورها، قوانین راهنمایی و رانندگی بیشتر رعایت شود.

به گفته سرهنگ محمدپور، ارائه آموزش های لازم به رانندگان بومی و نیز ایمن سازی معابر روستایی در کاهش تصادفات نقش موثری دارد.

شهرستان انزلی در 40 کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع شده است. کپورچال، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان بندر انزلی بوده و در دهستان چهار فریضه قرار دارد.