ریزش ساختمان درتهران 4کارگرافغان را روانه بیمارستان کرد

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش یک ساختمان 2 طبقه قدیمی و در حال تخریب در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی خبر داد و گفت: در این حادثه 4 کارگر افغان بدلیل مصدومیت روانه بیمارستان شدند.

ریزش ساختمان درتهران 4کارگرافغان را روانه بیمارستان کرد

سید جلال ملکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 12:07 دقیقه امروز حادثه ریزش یک ساختمان قدیمی در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی نرسیده به خیابان کمالی به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: یک ساختمان 2 طبقه قدیمی برای احداث ساختمان جدید در حال تخریب بود که به یکباره طبقه دوم این ساختمان ریزش کرد.

ملکی ادامه داد: در زمان ریزش 7 کارگر تبعه کشور افغانستان در داخل ساختمان بودند که 4 نفر از آنها دچار مصدومیت شدند.

وی خاطرنشان کرد: 2 نفر از این کارگران مصدوم که در قسمت بالای ساختمان بودند به وسیله نردبان هیدرولیکی به پائین منتقل شدند و هر 4 مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت این حادثه را بی احتیاطی در تخریب این ساختمان قدیمی و خالی از سکنه اعلام کرد.

به گفته حسن عباسی مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران 4 مصدوم این حادثه توسط تکنسین های این مرکز به بیمارستان های امام خمینی (ره)، شریعتی و رسول اکرم (ص) منتقل شدند.