‌بسیج سازندگی هم به عرصه آمد / آغاز تولید انبوه انواع ماسک‌های بهداشتی در اردبیل‌

امروز جهادگران بسیج سازندگی استان اردبیل پا به میدان عمل گذاشتند و با تولید انبوه اقلام بهداشتی نبردی را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آغاز کنند.

‌بسیج سازندگی هم به عرصه آمد / آغاز تولید انبوه انواع ماسک‌های بهداشتی در اردبیل‌

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، امروز جهادگران بسیج سازندگی استان اردبیل پا به میدان عمل گذاشتند و با تولید انبوه اقلام بهداشتی نبردی را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آغاز کنند.

این جهادگران همان جوانان و مردان تلاش‌گری هستند که چندی پیش در عرصه‌های مختلفی همچون، عمران و آبادانی، بهداشت، درمان و آموزش با هدف محرومیت مشغول فعالیت بودند و امروز برای رفع کمبود تجهیزات بهداشتی مردم از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند.

روزانه 15 هزار ماسک در کارگاه‌های بسیج سازندگی استان اردبیل تولید می‌شود

علی پیرجاهد مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: در این برهه زمانی با توجه به شرایط پیش آمده ضروری است تا هرچه زودتر برای تامین اقلام و نیازهای بهداشتی هم‌استانی‌های عزیز همت کنیم.

ژل ضدعفونی کننده در دانشگاه واحد شهرقدس به تولید انبوه رسید

سپاه استان سمنان با محتکران ماسک و ضدعفونی کننده‌ها برخورد می‌کند

مواد ضدعفونی کننده به‌صورت سیار در سطح استان اردبیل توزیع می‌شود

وی از ارائه آموزش‌های لازم برای بسیجیان خبر داد و افزود: در نخستین گام از تولید مواد بهداشتی در توسط بسیج سازندگی طی فراخوانی نشبت به جذب و ثبت نام بسیجیان و جهادگران علاقه‌مند کردیم و تمامی آموزش‌های لازم برای آنان ارائه شده است.

پیرجاهد با تاکید بر آمادگی کارگاه‌های خیاطی بسیج تصریح کرد: در حال حاضر تمامی کارگاه‌های خیاطی بسیج سازندگی در سطح استان اردبیل به منظور تولید اقلام بهداشتی نظیر ماسک آماده به کار شده‌اند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: کارگاه‌های خیاطی بسیج سازندگی در سطح استان اردبیل روزانه ظرفیت تولید 15 هزار اقلام بهداشتی نظیر ماسک را دارند.

انتهای پیام/ 146/ش