کرونا گریزی استوکس تکذیب شد

مدیربرنامه های استوکس، شایعه بازنگشتن این بازیکن به ایران را به دلیل شیوع کرونا تکذیب کرد.

۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷

کد خبر : ۷۲۶۴۳۹۸

گروه : ورزشی » فوتبال و فوتسال

مدیربرنامه های استوکس، شایعه بازنگشتن این بازیکن به ایران را به دلیل شیوع کرونا تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، آنتونی استوکس ، مهاجم فراری این روز های تیم فوتبال پرسپولیس هم می تواند یک بازیکن خوب در خط حمله باشد و هم حاشیه ساز خوبی برای یک تیم صدر نشین محسوب شود.

کارنامه استوکس نشان می دهد این بازیکن از تیم های مطرح آرسنال، کریستال پالاس، سلتیک و سپس هیبرنیان  به دلیل بی انضباطی های متداول اخراج و راهی آپولون  و سپس ایندپندنت شد و چون راه و روش بی انضباطی زیر زبانش مزه کرده بود، دیری نپایید که در یکی پرونده حقوقی برایش باز و یک باشگاه دیگر هم او را ناکارآمد نامید و رهایش کردند.

زمانی هم که دیگر رمقی نداشت و بازیکن درجه چندم اروپا محسوب می شد، زنوزی او را به تراکتور آورد، اما  باشگاه تراکتور  نتوانست با این بازیکن کنار بیاید و راهی  آدانای ترکیه شد تا بعد از یک استراحت، به تیم فوتبال پرسپولیس بیاید.

پرسپولیسی که در چند بازی از مشکل گلزنی رنج می برد، به دنبال استوکس رفت و در دبی با او قرارداد بست. استوکس اما باز هم پس از چند دیدار، از تهران به دبی رفته و قصد بازگشت به این تیم را ندارد.

مدیر برنامه های استوکس شایعه بازنگشتن وی را به دلیل ویروس کرونا رد کرد و گفت: بندی در قرارداد استوکس وجود ندارد که به خاطر شیوع ویروس کرونا بتواند از پرسپولیس جدا شود و راهی کشور دیگری شود. استوکس خودش تصمیم گرفته به دبی سفر کند.