حریم شخصی در جشنواره فیلم های ایرانی لندن

فیلم سینمایی حریم شخصی ساخته احمد معظمی به تهیه کنندگی عبدالرضا ساعتچی فرد در اولین حضور بین المللی در جشنواره فیلم های ایرانی لندن به نمایش در می آید.

فیلم سینمایی «حریم شخصی» ساخته احمد معظمی به تهیه کنندگی عبدالرضا ساعتچی فرد در اولین حضور بین المللی در جشنواره فیلم های ایرانی لندن به نمایش در می آید.

خبرگزاری صبا: فیلم سینمایی «حریم شخصی» ساخته احمد معظمی به تهیه کنندگی عبدالرضا ساعتچی فرد در اولین حضور بین المللی در جشنواره فیلم های ایرانی لندن به نمایش در می آید.

«حريم شخصی» در جشنواره فيلم های ايرانی لندن
«حريم شخصی» در جشنواره فيلم های ايرانی لندن

فیلم سینمایی "حریم شخصی" ساخته احمد معظمی به تهیه کنندگی عبدالرضا ساعتچی فرد در اولین حضور بین المللی در جشنواره فیلم های ایرانی لندن به نمایش در می آید.

این فیلم که از آذر ماه در گروه سینمایی آزاد اکران عمومی می شود در اولین حضور بین المللی در جشنواره فیلم های ایرانی لندن که از تاریخ ٢٧ اکتبر تا ٥ نوامبر (٥ تا ١٤ آبان ماه) برگزار می شود، به نمایش در می آید.

در این جشنواره ١٢ فیلم ایرانی به رقابت می پردازند و فیلم "حریم شخصی" در تاریخ ٤ نوامبر ( ١٣ آبان) در این رویداد روی پرده می رود.

"حریم شخصی" با قصه ای جسورانه به معضلات فضای مجازی در دنیای امروز جوانان می پردازد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:اینجا امن نیست...

میلاد کی مرام، اندیشه فولادوند، بهنوش بختیاری، مهتاب ثروتی، سعید امیرگانی، مسیح کاشانی، محمد تهوری، زنده یاد نقی سیف جمالی با حضور رعنا آزادی ور و هنرمندی امیر آقایی بازیگران این فیلم هستند.

همچنین پوستر بین المللی این فیلم توسط احسان برابادی طراحی شده است.