امام به دنبال جامعه‌ای با ویژگی‌های عقلانیت، اخلاق، معنویت و عدالت بودند

رئیس قوه قضاییه و مسئولان عالی قضایی امروز با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

کد خبر : ۷۲۳۱۲۷۸

گروه : اجتماعی » حقوقی قضایی

رئیس قوه قضاییه و مسئولان عالی قضایی با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

تجدیدمیثاق رئیس قوه قضائیه و مسئولان عالی قضایی با آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، در آستانه چهل‌ویکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین رئیسی رئیس قوه قضائیه و مسئولان عالی قضایی امروز سیزدهم بهمن ماه با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

رئیس قوه قضائیه و مسئولان عالی قضایی با قرائت فاتحه یاد و خاطره امام راحل (ره) و را گرامی داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام گفت: به روح مطهر امام و شهیدان به ویژه شهید سلیمانی درود می فرستیم.

وی افزود: امیدواریم در بهار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به خط امام و جامعه‌ای که امام می‌خواست، همگی تلاش کنیم در گام دوم انقلاب در جهت تحقق ارمان های بلند امام راحل تلاش کنیم. امام به دنبال جامعه‌ای با ویژگی‌های عقلانیت، اخلاق، معنویت و عدالت بودند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: امام می‌خواستند جامعه‌ای مبتنی بر این اصول و مبنای داشته باشند و تمام کار‌های امام نیز برای ایجاد جامعه‌ای با این ویژه گی‌ها بود.

رئیس دستگاه قضا افزود: دشمنان بسیار تلاش کردند که  این جامعه شکل نگیرد و در این چهل سال توطئه و فتنه‌های زیادی انجام دادند که یک مورد آن هشت سال جنگ تحمیلی بود، اما خداوند متعال به این ملت تفضل کرد و به برکت امام و خون شهیدان و هدایت‌های رهبری و حضور متقدرانه مردم در صحنه موفقیت‌های زیادی در طول این چهل سال کسب شد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی افزود:دستگاه قضایی مبتنی بر فقه شکل گرفت و در هر دوره‌ای هم گام‌های برداشته شد و در این دوره ما قصد داریم بر اساس منویات امام و استفاده از رهنمود‌های رهبری تدابیری اتخاذ کنیم که متناسب با گام دوم انقلاب اسلامی باشد.

در حال تکمیل...