فرهاد با چهار معروف در آزمون چهارم (عکس)

سرمربی استقلال به عنوان خالق نماد معروف طرفداران این تیم در چهارمین آزمون مهم روی نیمکت آبی ها برای اولین بار مقابل رقیب دیرینه شاگردانش را هدایت می کند.

صفحه ویژه بازی استقلال - نفت‌ مسجدسلیمان ( شامل ویدیو ها , اخبار و اتفاقات)

سرمربی استقلال به عنوان خالق نماد معروف طرفداران این تیم در چهارمین آزمون مهم روی نیمکت آبی ها برای اولین بار مقابل رقیب دیرینه شاگردانش را هدایت می کند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از سه برد متوالی در سه بازی آسیایی و داخلی حالا فرهاد مجیدی بیشتر از قبل میخ صندلی مربیگری خود در استقلال را استحکام بخشید. مرد محبوب سکوهای آبی بعد از یک ماه پرتنش با آندره آ استراماچونی جانشین مرد ایتالیایی و معمار استقلال نوین لیگ نوزدهم شد تا میراث او را به اهدافی که از پیش تعیین شده بود، برساند.


مجیدی به خوبی توانست همان راهی که استراماچونی ماه ها برای هموار کردن آن تلاش و مبارزه کرده بود را ادامه بدهد و استقلال را به آرامشی نسبی تا قبل از دربی حساس پایتخت برساند. فرهاد که در دوران بازی خود با پیراهن 7 استقلال توانست در چهار دربی متوالی دروازه سرخ های پایتخت را باز کند تا نماد 4 برای آبی ها ساخته شود حالا با اتکا به همین عدد در چهارمین تجربه سرمربیگری این فصل برای اولین بار به عنوان سرمربی مقابل پرسپولیس به میدان می رود.


مسلما فرهاد که این روزها روی ابرها قدم برمی دارد با انگیزه ای مضاعف چشم به اولین برد استقلال در دربی طی دو سال گذشته دوخته تا راهی که با شاگردان جوانش پیش رو قرار داده است را ادامه دهد. این برد به اذعان بسیاری می تواند آب رفته را به جوی استقلال بازگردانده و دوباره این تیم را مدعی قهرمانی این فصل لقب بدهد، لقبی که طرفداران حسابی دلتنگ آن هستند و از مجیدی انتظار دارند این حسرت را پایان دهد.

از سراسر وب