بعد از علی دایی؛/ پورمحمدی هم حضورش در هاکی را تکذیب کرد!

مدیرسابق شبکه سوم سیما نیز مثل علی دایی حضورش در هیات‌رییسه فدراسیون هاکی را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، روز گذشته بود که سایت وزارت ورزش از انتصاب علی دایی و علی‌اصغر پورمحمدی به عنوان اعضای هیات رییسه فدراسیون هاکی با پیشنهاد بهرام قدیمی، رییس این فدراسیون خبر داد.


ساعاتی بعد علی دایی خیلی تند به این خبر واکنش نشان داد و حضورش را تکذیب کرد. امروز هم نوبت به مدیر سابق شبکه سوم سیما رسیده تا مثل علی دایی حضورش در فدراسیون هاکی را رد کند.


پورمحمدی در این باره به ایسنا گفت: از طریق دوستان از این خبر مطلع شدم که آن دوستان هم این خبر را از برخی رسانه‌ها شنیده بودند و خودم اصلا در جریان آن نبوده و نیستم. خدمت در هر نقطه و عرصه‌ای از کشورمان موجب افتخار و مباهات بنده است و فدراسیون‌های ورزشی - چه کوچک و چه بزرگ - از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردارند اما در حال حاضر بنده فرصت خدمت در این فدراسیون را ندارم.


وی در پاسخ به این سوال که بهرام قدیمی صحبتی با او برای حضور در فدراسیون هاکی کرده بود یا خیر، عنوان کرد: چند ماه قبل در تابستان، ایشان برای بازدید از فدراسیون هاکی مرا دعوت کردند و درباره فعالیت‌هایی که برای پیشرفت این فدراسیون در حال انجام است، توضیحاتی دادند که من هم در حد توانم کارهای کوچکی انجام داده‌ام؛ اما بحثی درباره هیات رییسه یا هیات مدیره بین ما نبوده است. از حسن نظر ایشان و وزارت محترم ورزش و جوانان تشکر و سپاسگزاری می‌کنم؛ ان‌شاءالله که انتخاب‌ها و انتصاب‌ها با تعامل و هماهنگی بیشتری انجام شود.

از سراسر وب