وضعیت آب و هوا در ۱۳ بهمن/ آسمان تهران کمی ابری است+ جدول

امروز، فعالیت سامانه بارشی در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق و بخش‌هایی از شرق و جنوب شرق کشور خواهند بود.

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

کد خبر : ۷۲۳۱۲۰۵

گروه : اقتصادی » راه و شهرسازی

امروز، فعالیت سامانه بارشی در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق و بخش‌هایی از شرق و جنوب شرق کشور خواهند بود.

وضعیت آب و هوا در ۱۳ بهمن/ آسمان تهران کمی ابری است+ جدول به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، بر اساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی، یکشنبه فعالیت سامانه بارشی در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق و بخش‌هایی از شرق و جنوب شرق کشور خواهند بود.

دوشنبه در بخش‌هایی از خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود. از دوشنبه تا اواخر هفته در غالب مناطق کشور آسمان صاف است و در سواحل دریای خزر و استان اردبیل شاهد افزایش دما و وزش باد شدید خواهیم بود.

بیشتر بخوانید: وضعیت آب و هوا در ۱۲ بهمن/ آسمان اغلب نقاط کشور آفتابی است

امروز در نیمه شرقی کشور و پاره‌ای مناطق مرکز و تهران گاهی وزش باد شدید پیش بینی می‌شود. از روز سه شنبه تا اواخر هفته در نیمه شمالی کشور افزایش دما رخ خواهد داد. روز پنج شنبه در دامنه‌های زاگرس مرکزی و برخی نقاط آذربایجان غربی و شمال کردستان بارش پراکنده را انتظار داریم.

گفتنی است اوایل روز یکشنبه دریای خزر مواج و طوفانی و یکشنبه و دوشنبه مرکز و شرق خلیج فارس و دوشنبه دریای عمان مواج پیش بینی می‌شود.

وضعیت آب و هوا در ۱۳ بهمن/ آسمان تهران کمی ابری است+ جدولوضعیت آب و هوا در ۱۳ بهمن/ آسمان تهران کمی ابری است+ جدولوضعیت آب و هوا در ۱۳ بهمن/ آسمان تهران کمی ابری است+ جدولوضعیت آب و هوا در ۱۳ بهمن/ آسمان تهران کمی ابری است+ جدولوضعیت آب و هوا در ۱۳ بهمن/ آسمان تهران کمی ابری است+ جدول