هر کس مردم را از حضور پای صندوق دلسرد کند، از راه امام(ره) فاصله دارد/ باید به نظرات مردم احترام بگذاریم/ راهی جز ایستادگی و وحدت نیست

رئیس جمهور گفت: هر کس مردم را برای حضور پای صندوق دلسرد کند، از راه امام فاصله دارد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

کد خبر : ۷۲۳۱۱۴۳

گروه : سیاسی » دولت

رئیس جمهور گفت: هر کس مردم را برای حضور پای صندوق دلسرد کند، از راه امام فاصله دارد.

امام خمینی به ما یاد داد که باید با تکیه بر مردم با ابرقدرت‌ها مبارزه کرد به گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ،  حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان  به همراه اعضای هیئت دولت صبح امروز یکشنبه با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

حجت‌الاسلام روحانی در این مراسم با بیان اینکه امام خمینی می دانست عدالت و اصلاح جامعه بدون حضور مردم امکان پذیر نیست، گفت: انتخاب کردن حق مردم است و هر کس مردم را از این انتخاب بازدارد و نگذارد در میان سلایق مختلف برگزیند و مردم را دلسرد کند ، حتما از مشی و راه امام فاصله دارد.

رئیس جمهور ادامه داد: تاکید امام خمینی بر این بود که انتخاب کردن حق مردم است و همه مردم باید در همه انتخابات شرکت کنند؛ امام به ما یاد داد که باید با تکیه بر مردم با ابرقدرت ها مبارزه کرد. مردم سالاری مورد نظر امام خمینی فقط به یک انتخابات ختم نمی شود، بلکه همیشه باید به نظرات مردم احترام بگذاریم.

در حال تکمیل...