پیکر سوخته بانوی ۲۰ ساله در بین شعله‌های آتش کشف شد

علی کاظمی؛ افسر آماده منطقه یک عملیات آتش‌نشانی درباره حادثه آتش سوزی در بلوار آیت الله کاشانی توضیحاتی داد.

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

کد خبر : ۷۲۳۰۵۵۳

گروه : اجتماعی » حوادث و انتظامی

علی کاظمی؛ افسر آماده منطقه یک عملیات آتش‌نشانی درباره حادثه آتش سوزی در بلوار آیت الله کاشانی توضیحاتی داد.

پیکر سوخته بانوی ۲۰ ساله در بین شعله‌های آتش کشف شد به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ،علی کاظمی؛ افسر آماده منطقه یک عملیات آتش‌نشانی درباره حادثه آتش سوزی در بلوار آیت الله کاشانی اظهار کرد:ساعت ۱۱:۲۱ روز گذشته پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر بروز آتش‌سوزی در یک واحد مسکونی در بلوار آیت‌الله کاشانی، خیابان والفجر، نبش سازمان آب، آتش‌نشانان ایستگاه ۲۷ آتش‌نشانی به همراه گروه امداد و نجات هشت بی‌درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، به محل حادثه اعزام شدند.

علی کاظمی افسر آماده منطقه یک عملیات آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک واحد مسکونی به مساحت ۸۰ مترمربع در طبقه اول یک ساختمان سه طبقه ۱۵ واحدی، از قسمت اتاق‌خواب دچار آتش‌سوزی شده و حین رسیدن نیرو‌های عملیاتی کاملاً شعله‌ور بود.

وی افزود: آتش‌نشانان به سرعت ضمن قطع جریان اصلی برق و گاز ساختمان، با استفاده از دستگاه‌های تنفسی و تجهیزات خاموش‌کننده خود را به کانون آتش‌سوزی رسانده و عملیات مهار شعله‌های آتش را آغاز کردند.

کاظمی خاطرنشان کرد: گروه دیگری از آتش‌نشانان همزمان با مهار آتش‌سوزی مشغول عملیات جست‌وجوی برای نجات محبوسان در واحد مسکونی شده که با پیکر سوخته یک بانوی ۲۰ ساله مواجه شدند که پس از حضور عوامل اورژانس، مشخص شد وی بر اثر شدت سوختگی در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ نیرو‌های عملیاتی پس از خاموش کردن کامل آتش و ایمن‌سازی کامل، محل حادثه را به منظور تحقیقات و بررسی علت تحویل عوامل انتظامی و کارشناسان علت‌یابی سازمان آتش‌نشانی دادند.