هم بازی پسر امین حیایی چگونه انتخاب شد؟/ دیباج:از سرنوشت اولین کار تلویزیونی من است

بازیگر سریال از سرنوشت درباره چگونگی انتخابش برای سریال از سرنوشت صحبت کرد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۴

کد خبر : ۷۲۳۰۴۴۷

گروه : فرهنگی هنری » رادیو تلویزیون

بازیگر سریال «از سرنوشت» درباره چگونگی انتخابش برای سریال «از سرنوشت» صحبت کرد.

کیسان دیباج بازیگر در گفت و گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، پیرامون سریال «از سرنوشت» گفت:در دانشگاه، رشته تئاتر گرایش بازیگری خواندم و در چندین تئاتر حضور داشتم؛ سریال «از سرنوشت»  اولین کار تلویزیونی من به حساب می آید.

ل

وی ادامه داد:برای سریال «از سرنوشت» از من  تست گرفتند و برای نقش سهراب پذیرفته شدم؛نقش سهراب سختی خاص خود را دارد،تلخ و شیرین این نقش را دوست داشتم.« از سرنوشت» در فصل دوم و سوم اتفاقات خاص و چالش‌هایی را برای مخاطب دارد.

این بازیگر عنوان کرد: به خاطر اینکه  فصل اول و دوم همزمان با هم تصویربرداری می‌شد،ما بازی کودکی را ندیدیم اما فیلمنامه فصل اول را خواندیم و با بچه‌ها دیدار‌هایی داشتیم تا انسجام کار رعایت شود.

ل

وی درباره همراهی با دارا حیایی اظهار کرد:من و دارا یکدیگر را از قبل می‌شناختیم و رفاقت ما بعد از سریال خیلی بهتر شده است، می توانم بگویم رفاقت ما شبیه سهراب و هاشم شده است و  رفاقت قبلی ما برای به تصویر کشیدن رفاقت در سریال  «از سرنوشت» بسیار کمک کرد.

دیباج  درباره کارگردانان این سریال توضیح داد: هر دو کارگردان آقای  خردمندان و بذرافشان بسیار خوب بودند  و خیلی به ما کمک کردند و ما از راهنمایی آنها  استفاده کردیم البته دو سلیقه متفاوت دارند و می توان گفت  فصل دوم و سوم برای ما مثل دو پروژه مختلف رقم خورد.

وی درباره علاقه به خوانندگی بیان کرد: من علاقمند به خوانندگی هستم  و پیانو می‌زدم و یک قطعه پخش شده دارم،  اما بازیگری برای من اصل بوده و خوانندگی برای من دلی  است.

ل

این بازیگر درباره پیشنهاد بازی عنوان کرد: در این مدت پیشنهادات مختلفی داشتم، اما هنوز انتخاب قطعی نداشتم؛ انتخاب من بستگی به پیشنهاد و کارگردانی  دارد که با آنها کار می‌کنم.

دیباج درباره تجربه بازیگری اظهار داشت: تجربه شخصی به من می‌گوید که دانشگاه خیلی کمک می‌کند که شما را در این فضا قرار بدهد و اطلاعات خوبی را می‌توانید دریافت کنید، اما قطعا کلاس بازیگری معتبرتاثیر گذار است  البته تجربه در بازیگری بسیار مهم است.