علی پروین: قلعه‌نویی یا دایی برای تیم ملی فرقی ندارند

علی پروین در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس که در عملیات کربلای ۵ و در منطقه شلمچه پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی در این مراسم حضور داشت.

به گزارش تابناک ورزشی، پروین در حاشیه این مراسم گفت: فدراسیون کشتی مراسم خیلی خوبی را تدارک دیده و‌ای کاش فدراسیون فوتبال که نیز این برنامه‌ها را در دستور کار قرار داده و از مقام شهدا تجلیل و از پیشکسوتان تقدیر کند. امیدوارم فدراسیون‌های دیگر مانند فدراسیون فوتبال که الان صاحب هم ندارد، تشکیلاتی در این مورد درست کنند.

پروین در مورد بازی پرسپولیس با تراکتور که اولین برد یحیی گل‌محمدی با این تیم محسوب می‌شود، عنوان کرد: پرسپولیس با یحیی اولین برد را به دست آورد و این خوب است، اما این مسائل را رها کنید، الان قهرمان‌های ما اینجا هستند و اجازه بدهید در مورد فوتبال صحبت نکنیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی به تیم ملی نزدیک است، گفت: من که از اول گفته بودم بهتر است مربی ایرانی باشد مربیان ما چیزی از خارجی‌ها کم ندارند. چه قلعه‌نویی باشد چه دایی باشد، فرقی نمی‌کند که چه کسی است. وی در مورد اینکه در بازی پرسپولیس و تراکتور اتفاقات ناگواری رخ داده بود اظهار داشت: این صحبت‌ها را رها کنید.