مراسم یوم‌الله ۱۲ بهمن در حرم امام (ره) برگزار می‌شود/ گل‌باران مکان جلوس امام (ره) در بهشت زهرا

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه مراسم یوم الله ۱۲ بهمن از ۹ صبح در حرم امام (ره) برگزار می‌شود، گفت: گل‌باران مکان جلوس حضرت امام (ره) به عنوان نماد ارزشمند ساعت ۱۱ روز ۱۲ بهمن گل باران خواهد شد و مسیر حرکت ایشان از فرودگاه امام (ره) تا بهشت زهرا سلام‌الله‌علیها گل‌باران می‌شود.

خبرگزاری میزان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه مراسم یوم الله ۱۲ بهمن از ۹ صبح در حرم امام (ره) برگزار می‌شود، گفت: گل‌باران مکان جلوس حضرت امام (ره) به عنوان نماد ارزشمند ساعت ۱۱ روز ۱۲ بهمن گل باران خواهد شد و مسیر حرکت ایشان از فرودگاه امام (ره) تا بهشت زهرا سلام‌الله‌علیها گل‌باران می‌شود.

مراسم یوم‌الله ۱۲ بهمن در حرم امام(ره) برگزار می‌شود/ گلباران مکان جلوس امام(ره) در بهشت زهرا به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، نشـست خـبــری تبیـیــن و اعلام برنامه‌های « فجر چهل و یکم » امروز با حضور علیرضا کاظمی رئیـس کـارگروه دانش آموزی و فرهنگیان دهه فجر انقلاب اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و در دفتر این شورا برگزار شد.

محمودی در  این نشست خبری گفت: در شرایطی فـجــر چـهـل و یـکـم را در پیش داریم که انقلاب اسلامی در نهایت شکوفایی است و امروز مردم دنیا شیفته تفکر امام(ره) هستند و گرایش به تفکر امام (ره) و انقلاب در حال افزایش است و ابهت و هیمنه آمریکا در هم شکسته شده و جوانان اسلام در حال خیزش به اهداف انقلاب اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه مهمترین برنامه ۱۲ بهمن در حرم امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد گفت: مراسم یوم الله ۱۲ بهمن از ۹ صبح در حرم امام(ره) برگزار می‌شود، گل‌باران مکان جلوس حضرت امام(ره) به عنوان نماد ارزشمند ساعت ۱۱ روز ۱۲ بهمن گل باران خواهد شد و مسیر حرکت ایشان از فرودگاه امام(ره) تا بهشت زهرا سلام الله‌علیها گلباران می‌شود.

محمودی با اشاره به تقارن چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با ۲۲ بهمن بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی از تربیت شدگان مکتب امام خمینی ره بودند و قطعا شهید سلیمانی به عنوان الگوی شاخص از مکتب امام(ره) مورد توجه قرار می‌گیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بیان کرد: در اماکنی که یادآور حضور امام خمینی(ره) بوده مورد توجه قرار خواهد گرفت و اقلیت‌های مذهبی که در نقاط مختلف کشور حضور دارند نسبت به امام(ره) ادای احترام می‌کنند کشتی ها، ناقوس‌ها و قطار‌ها به یاد حضور امام(ره) به صدا در خواهند آمد.

وی ضمن اشاره به اینکه بیش از ۴۵۰ خبرنگار و عکاس این مراسم را پوشش خواهند داد افزود: مهمانی لاله‌ها در اولین ۵شنبه دهه فجر در همه گلزار‌های شهدا برگزار خواهد شد چرا که ما هر چه داریم از شهدا است.

محمودی گفت: هر ساله یکی از گلزار‌های اقلیت‌های مذهبی گلباران می شود و امسال نیز شهدای ارامنه در جاده امام رضا علیه السلام گلباران خواهد شد.