معامله قرن بذر نفرت را در منطقه می‌کارد

موسوی معامله قرن را هجوی تمام عیار خواند که توسط جمعی شیاد یاغی جعل شده تا آرزو‌های یک ملت رنج کشیده برای رسیدن به کرامت و حق تعیین سرنوشت را محو کند.

خبرگزاری میزان- موسوی معامله قرن را هجوی تمام عیار خواند که توسط جمعی شیاد یاغی جعل شده تا آرزو‌های یک ملت رنج کشیده برای رسیدن به کرامت و حق تعیین سرنوشت را محو کند.

معامله قرن بذر نفرت را در منطقه می‌کارد به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان،سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران عصر امروز (چهارشنبه) در توئیتی درباره معامله قرن نوشت:این به اصطلاح 'معامله قرن' هجوی تمام عیار است که توسط جمعی شیاد یاغی جعل شده تا آرزو‌های یک ملت رنج کشیده برای رسیدن به کرامت و حق تعیین سرنوشت را محو نماید. این در واقع 'اهریمن معامله قرن' است که بذر نفرت و خشونت دائمی را در منطقه غرب آسیا می‌کارد.

وی همچنین در توییت دیگری تاکید کرده است:با توجه به فوریت و اهمیت مساله فلسطین و توطئه عظیمی‌که پشت سر به اصطلاح معامله قرن نهفته است، ایران آمادگی دارد تا صرف نظر از اختلافات خود با برخی کشور‌های منطقه برای وحدت جهان اسلام به منظور مقابله با توطئه بزرگی که کیان امت اسلامی را به خطر افکنده است در هر سطحی همکاری نماید.