خط امام (ره) باید به عنوان یک شاخص و مکتب، همواره مقابل دیدگان ملت ما باشد

امام جمعه موقت تهران در مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشورمان در سال ۵۷ که صبح امروز در مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی از نظر زیبایی و شکوه، روزی مانند ۱۲ بهمن وجود نداشته است.

خبرگزاری میزان- امام جمعه موقت تهران در مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشورمان در سال ۵۷ که صبح امروز در مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی از نظر زیبایی و شکوه، روزی مانند ۱۲ بهمن وجود نداشته است.

امام جمعه موقت تهران: خط امام (ره) باید به عنوان یک شاخص و مکتب، همواره باید مقابل دیدگان ملت ما باشد به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشورمان در سال ۵۷ که صبح امروز در مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی از نظر زیبایی و شکوه، روزی مانند ۱۲ بهمن وجود نداشته است.
وی‌افزود: ۱۲ بهمن یک نقطه عطف در تاریخ سرزمین ما و یک یوم‌الله بود.
امام جمعه موقت تهران ادامه داد: امام خمینی (ره) مردی بزرگ و عزیز با جامعیتی شگرف و اراده‌ای پولادین و نشانه‌ای از عظمت پروردگار متعال بود.
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) در ۱۲ بهمن سال ۵۷ با برداشتی دقیق و فنی از میراث فقه جعفری و با چشم‌انداز بزرگ مهدوی و تکیه بر اسلام ناب محمدی (ص) به سوی مردم خود آمد، گفت: روز ۱۲ بهمن سال ۵۷ روز ملاقات حیات‌بخش امام و امت بود.
حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری با بیان اینکه حاصل کار امام و امت امروز یک نظام سربلند، خدایی، آب‌دیده، فاتح، مستقل، در حال پیشرفت و مردم‌سالار است، عنوان کرد: امروز امواج انقلاب اسلامی را در بیداری اسلامی منطقه غرب آسیا و شرق آفریقا مشاهده می‌کنیم.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه خط امام (ره)، میراث ارزشمندی است که برای امروز و فردای ما پیش‌برنده و‌سعادت‌آفرین است، گفت: خط امام (ره) و ابعاد مکتب امام راحل، بار‌ها و بار‌ها از سوی مقام معظم رهبری ترسیم شده است.
وی ادامه داد: امام خمینی (ره) یک رژیم فاسد وابسته را از میان برداشت و کار را به مردم سپرد و دو رکن اسلامیت و جمهوریت را در جامعه حکمفرما کرد.
حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری افزود: امام حاضر، اندیشمند، فرزانه، شجاع و حکیم ما امروز در امتداد خط امام (ره) با وفاداری به مکتب و خط امام (ره)، راه عزت و سعادت ملت ما و ملت‌های منطقه و جهان را ادامه داده‌اند که آثار و نتایج آن را به روشنی دریافت کرده‌ایم. بیشتر بخوانید:

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ملت ما در طول ۴۰ سال گذشته موفق شدند با مقاومت خود فتوحات فراوانی داشته باشند، گفت: ملت ایران امروز به عنوان الگوی یک ملت مقاوم در جهان شناخته می‌شوند.
وی با بیان اینکه خط امام (ره) باید به عنوان یک شاخص و مکتب، همواره باید مقابل دیدگان ملت ما باشد، عنوان کرد: جوانان ما باید مکتب امام خمینی (ره) را بشناسند تا بتوانند در گام دوم انقلاب با ثبات قدم بیشتری حرکت کنند.
حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری افزود: اگر ملتی هزینه مقاومت را بپردازد به عزت می‌رسد و اگر کسی تسلیم سازش شود، در تاریخ جز ذلت و خواری برای او نمی‌ماند.
وی با بیان اینکه مقاومت ملت ما بابد تا نقطه بازدارندگی ادامه پیدا کند، تصریح کرد: مقاومت ملت ما باید در همه عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی تجلی پیدا کند.
امام جمعه موقت تهران گفت: ملت ما باید شجاعانه، امیدوارانه، عاقلانه و مبتکرانه، خط مقاومت را ادامه دهد تا به نقطه بازدارندگی برسد.
وی تاکید کرد: دشمن درصدد است تا با استفاده از عناصر منافق، بزدل، ضعیف و نفوذی، خط مقاومت ملت ایران را بشکند و در این رهگذر ما بیشتر از همیشه باید بیدار باشیم.