هرگونه استفاده از عناوین خادم و خادمیاری رضوی در انتخابات ممنوع است

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تأکید کرد: هرگونه استفاده از عناوین خادم و خادمیاری آستان مقدس رضوی در تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی ممنوع است.

خبرگزاری میزان- قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تأکید کرد: هرگونه استفاده از عناوین خادم و خادمیاری آستان مقدس رضوی در تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی ممنوع است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:هرگونه استفاده از عناوین خادم و خادمیاری رضوی در انتخابات ممنوع است به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از آستان‌نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی گفت: خادمان و خادمیاران حرم مطهر رضوی که در شهرستان‌های مختلف برای شرکت در فرآیند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده‌اند، مجاز به استفاده از عناوین خادمی و خادمیاری در تبلیغات انتخاباتی نیستند.

وی تصریح کرد: با توجه به جایگاه والا و ارزشمند خدمت در آستان ملکوتی حضرت امام رضا (ع) در قلوب مردم ولایتمدار ایران اسلامی با تأکید تولیت معزز آستان قدس رضوی برای پرهیز از هرگونه شائبه سیاسی این تصمیم گرفته شده و به دفاتر استانی نیز ابلاغ شده است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: استفاده از این عناوین در تبلیغات انتخاباتی مطابق قوانین مصوب آستان قدس رضوی تخلف محسوب شده و با متخلفین برخورد خواهد شد.