امروز از ۵ هزار و ۱۷۸ دستگاه انواع ماشین الات عمرانی، خدماتی و تجهیزات ساخت داخل رونمایی می­‌شود

در نخستین روز از دهه فجر چهل‌ویکم مراسم رونمایی از ۵ هزار و ۱۷۸ دستگاه انواع ماشین الات عمرانی، خدماتی و تجهیزات ساخت شرکت‌ها و کارخانه‌های داخلی طرف قرارداد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، که به شهرداری‌های زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت و دهیاری‌ها واگذار می‌شود، انجام می‌شود.

خبرگزاری میزان- در نخستین روز از دهه فجر چهل‌ویکم مراسم رونمایی از ۵ هزار و ۱۷۸ دستگاه انواع ماشین الات عمرانی، خدماتی و تجهیزات ساخت شرکت‌ها و کارخانه‌های داخلی طرف قرارداد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، که به شهرداری‌های زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت و دهیاری‌ها واگذار می‌شود، انجام می‌شود.

رونمایی از واگذاری بیش از ۵۱۰۰ دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی، خدماتی و تجهیزات ساخت داخل به شهرداری‌های زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت و دهیاری‌ها  به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، مراسم رونمایی از ۵ هزار و ۱۷۸ دستگاه انواع ماشین الات عمرانی، خدماتی و تجهیزات ساخت شرکت‌ها و کارخانه‌های داخلی طرف قرارداد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، که به شهرداری‌های زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت و دهیاری‌ها واگذار می‌شود، ۱۲ بهمن ماه و در نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سال ۹۸ با حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در وزارت کشور انجام می‌شود.

این خودرو‌ها و تجهیزات شامل خودروی آتش نشانی نیمه سنگین، لباس عملیاتی آتش نشانی، تجهیزات حفاظت فردی آتش نشان، دستگاه تنفسی ویژه آتش نشانی، مینی بوس، کمپرسی سبک، کمپرسی سنگین و بکهولودر است.

از سال ۱۳۹۳ تاکنون در مجموع بیش از ۱۴ هزار دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی و عمرانی و تجهیزات موردنیاز مدیریت شهری و روستایی از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تامین و به شهرداری‌های زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت و دهیاری‌ها واگذار شده است.