وزیر دفاع: دولت و مسئولان برای پیشرفت مردم منطقه مصمم هستند/ سیاست فشار حداکثری آمریکا بی‌اثر است

وزیر دفاع گفت: کلیه مسئولین کشور اعم از دولت خدمتگزار و نیروهای مسلح مصمم هستند تا این تهدید پیش آمده را به فرصت مغتنمی برای پیشرفت های مردم منطقه تبدیل کنند.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع؛ امیر سرتیپ حاتمی با حضور در روستای هلک داری بخش دشتیاری از شهرستان چابهار با مردم این روستا دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار وزیر دفاع با حضور صمیمانه در جمع مردم روستای هلک داری از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه های مردم سیل زده قرار گرفت.

امیر سرتیپ حاتمی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر به مردم این روستا تصریح کرد: تمام سعی و تلاش مجموعه وزارت دفاع پس از سیل اخیر برآن بود تا با گسیل امکانات مهندسی، راه سازی، معیشتی، درمانی، بیمه ای و در تعامل تنگاتنگ با ستاد بحران استان بتواند قدم موثری را دربرطرف کردن دغدغه های مردم استان بردارد.

وی حضور در جمع گرم و صمیمی مردم شریف منطقه را توفیق و عنایت الهی دانست و افزود: پس از این سیل اخیر تمام دستگاه ها، سازمان ها، نهادها و مردم تلاش کردند تا هم و غم مردم را کم کنند و ما در وزارت دفاع نیز با راه اندازی قرارگاه عاشورائیان وزارت دفاع سعی کردیم به کمک مردم عزیز این منطقه بشتابیم.

وزیر دفاع ساماندهی و ترمیم زیر ساخت هایی مثل راه، پل، جاده، برق، آب و... را از الزامات و اولویت های رسیدگی به مردم منطقه دانست و تصریح کرد: کلیه مسئولین کشور اعم از دولت خدمتگزار و نیروهای مسلح مصمم هستند تا این تهدید پیش آمده را به فرصت مغتنمی برای پیشرفت های مردم منطقه تبدیل شود.

امیر حاتمی: سیاست فشار حداکثری آمریکا بی‌اثر است

امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز (شنبه) با حضور در مدرسه دخترانه الزهراء بخش نگور منطقه دشتیاری چابهار زنگ انقلاب را در اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به صدا درآورد.

وی با حضور در جمع دانش آموزان مقطع متوسطه دخترانه الزهراء (س) با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را معجزه قرن دانست و گفت: امروز به برکت نظام مقدس، جمهوری اسلامی ایران که مرهون خون پاک هزاران شهید سرافراز ایران اسلامی است دارای عزت، سربلندی و استقلال واقعی در سطح منطقه و جهان هستیم.

وزیر دفاع با اشاره به دوران پرفراز و نشیب ۴۱ ساله انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: در جنگ تحمیلی ۸ ساله علیه ملت ایران اسلامی، تمامی اقوام دست به دست هم دادند و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید ساختند و در مقاطع مختلف نیز همبستگی، اتحاد و یکپارچگی ملت بزرگ ایران اسلامی تحت رهبری‌های داهیانه امام (ره) و مقام معظم رهبری موجب شکست اردوگاه استکبار جهانی شده است.

امیر حاتمی با تقدیر و تشکر از همت ملی در کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان، افزود: دولت و نیروهای مسلح همواره خود را خدمتگزار مردم می‌دانند و از هیچ کوشش و تلاشی در خدمت‌رسانی به مردم عزیز آسیب دیده فروگذار نمی‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود فشارهای حداکثری امریکایی‌ها علیه ملت ایران را شکست خورده و بی اثر دانست و تصریح کرد: ملت رشید، بصیر و مقاوم ایران اسلامی هرگز تسلیم زیاده خواهی‌های جبهه استکبار نشده و نخواهد شد و قطعاً از این مشکلات با سربلندی و موفقیت عبور خواهیم کرد.

وزیر دفاع اظهار داشت: به دشمنان ایران اسلامی یادآور می‌شویم که اگر کسی به حریم امنیت این ملت و آرمان‌های والایش تعدی کند، با پاسخ دندان شکن فرزندان غیور ملت در نیروهای مسلح روبرو خواهد شد.

امیر حاتمی با اشاره به شهادت سردار پر افتخار سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تاکید کرد: ملت ایران اسلامی با حضور میلیونی خود در مراسم تشییع و تجلیل از این فرزند انقلاب این پیام را اعلام کردند که قدردان سربازان حافظ کشور و نظام شان هستند و هرگز اجازه نخواهند داد آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر قدس در مسیر نورانی این شهید عزیز، خلل ایجاد کنند.