برخی می‌خواهند با آقاسالاری و فرزندسالاری خون مردم را بمکند

ایلنا: نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی(ره) در کنار آموزه‌های‌ دیگر، جمهوریت نظام را به ما آموختند. دو ماه طول نکشید که نظام جمهوری اسلامی را به…

کواکبیان در مراسم دهه فجر:

برخی می‌خواهند با آقاسالاری و فرزندسالاری خون مردم را بمکند

نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی(ره) در کنار آموزه‌های‌ دیگر، جمهوریت نظام را به ما آموختند. دو ماه طول نکشید که نظام جمهوری اسلامی را به رفراندوم گذاشتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مصطفی کواکبیان (نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی) در مراسم دهه فجر در محل تلار زندگی اسلامشهر اظهار داشت: برای من باعث افتخار است در جمع کارگران و قشر ضعیف جامعه حضور دارم. امام راحل(ره) در دوازدهم بهمن ماه به آغوش وطن آمدند و پیام آزادی‌خواهی، استقلال‌طلبی و عدالت‌جویی را برای ملت به ارمغان آوردند.

وی افزود: ایشان در کنار آموزه‌های‌ دیگر، جمهوریت نظام را به ما آموختند. دو ماه طول نکشید که نظام جمهوری اسلامی را به رفراندوم گذاشتند.

کواکبیان با اشاره به اینکه جمهوریت در کنار اسلامیت نظام باید تقویت شود، تصریح کرد: همان فلسفه که انقلاب را به وجود آورده همان هم آن را طی چهل و یک سال ادامه داده است. ما نیز پرچم ضد استثمار و ظلمی که حقوق کارگران را ضایع کند، بلند خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برخی می‌خواهند با آقاسالاری و فرزند سالاری خون مردم را بمکند.

لینک کپی شد