دهه فجر آغازگر طلوعی خجسته در ایران اسلامی است

 دهه فجر آغازگر طلوعی خجسته در ایران اسلامی است

ستادکل در بیانیه‌ای اعلام کرد: دهه فجر آغازگر طلوعی خجسته در ایران اسلامی است که پایه‌های نظام استبدادی شاهنشاهی با حضور مردم و به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی برای همیشه فرو ریخت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، ستادکل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اعلام کرد: دهه فجر آغازگر طلوعی خجسته در ایران اسلامی است که پایه‌های نظام استبدادی شاهنشاهی با حضور مردم و به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی برای همیشه فرو ریخت.

در بیانیه روز شنبه این مرکز با تبریک چهل و یکمین سالگرد طلوع فجر انقلاب اسلامی آمده است: دهه فجر آغازگر طلوعی خجسته در ایران اسلامی است که پایه‌های نظام استبدادی شاهنشاهی با حضور مردم و به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی برای همیشه فرو ریخت و فصل جدیدی از حیات ملت ایران اسلامی در پرتو عزت، آزادی و استقلال آغاز شد.

این بیانیه افزود: امسال در شرایطی ملت بزرگ ایران به استقبال جشن‌های فجر انقلاب اسلامی می‌روند که حوادث تلخ و شیرینی طی یک سال گذشته بر کشور گذشته است.

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی پس از تجربه شکست‌های متعدد از ملت بزرگ ایران در حوزه جنگ سخت و نرم، تحریم‌های همه جانبه‌ای را علیه کشور خصوصاً در حوزه اقتصادی تدارک دیده‌اند تا به زعم خود با تضعیف نظام اسلامی مانع الهام بخشی ایران اسلامی برای سایر ملت‌های حق‌جو و استقلال‌طلب شوند.

این بیانیه عنوان کرد: خیزش ملت‌های اسلامی در سراسر جهان اسلام به رغم همه کینه‌ورزی‌ها روز به روز در حال گسترش است و امروز محور مقاومت به عنوان یک راه روشن و الهام بخش، بنای ظلم حاکمان بی‌خرد و وابسته استکباری در جغرافیای جهان اسلامی را متزلزل ساخته است.

در بیانیه ستادکل نیروهای مسلح آمده است: امروز گرچه سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده شجاع و دلاور جبهه مقاومت در اقدامی بزدلانه و توسط دشمن به شهادت رسیده و در میان ما نیست، اما مکتب او که الهام گرفته از مکتب سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است، در جهان اسلام و بلکه در سرتاسر عالم غوغایی به پا کرده و دشمن زبون را به انفعال واداشته است.

این بیانیه خاطرنشان کرد: از این رو شرکت مردم ولایتمدار ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و همچنین مشارکت حداکثری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پایه‌های نظام مردم‌سالار اسلامی را محکم‌تر کرده و موجب شکست و ناامیدی بیش از پیش دشمن خواهد شد.

ستادکل نیروهای مسلح در این بیانیه ضمن تبریک ایام دهه فجر، به ملت انقلابی ایران اطمینان می‌دهد همواره تحت فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با همراهی و همدلی نیروهای مسلح محکم و استوار در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی، منافع ملی و امنیت ملت عزیز ایران ایستاده است و اجازه نخواهند داد دشمنان خدشه‌ای به کشور وارد کنند.