پارس جنوبی قطعاً در لیگ برتر می‌ماند

پارس جنوبی قطعاً در لیگ برتر می‌ماند

بوشهر - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: پارس جنوبی جم جایگاه بهتری پیدا می‌کند و قطعاً در لیگ برتر می‌ماند.

به گزارش خبرنگار مهر ، هومن افاضلی جمعه‌شب در نشست خبری پایان مسابقه تیم‌های فوتبال پارس جنوبی جم و گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: تیم گل‌گهر بازی فیزیکی و تخریبی را امروز در دستور کار داشت و این موضوع کار را برای ما دشوار کرد.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان تیم مقابل خطاهای بسیار زیادی را مرتکب می‌شدند اضافه کرد: داور باید از فوتبال دفاع کند و می‌توانست با دو کارت زرد بازی را کنترل کند و مسابقه به این شکل نمی‌شد.

سرمربی پارس جنوبی جم با اشاره به اینکه گل تیم گل‌گهر قطعاً آفساید بوده است ادامه داد: ناظر داوری مسابقه شب قبل از بازی گفت محل اسکان ما بد است و اگر جای ما را عوض نکنید، پشیمان می‌شوید.

وی خاطرنشان کرد: من از داوران عذرخواهی کردم. چون امکانات شهر ما در حدی است که پذیرایی کردیم و تلاش کردیم آبرومندانه باشد، اما این نباید در نتیجه و نوع نگرش داوری به بازی تأثیر داشته باشد.

افاضلی با اشاره به اینکه مگنو باتیستا و متین کریم‌زاده زمان زیادی تمرینات را از دست داده‌اند و برای هماهنگی با سایر بازیکنان، به زمان نیاز دارند افزود: این دو بازیکن باید خوب تمرین کنند و خود را به تیم تحمیل کنند.

وی با اشاره به قد بلند بازیکنان گل‌گهر و توان بالای سرزنی آنها تصریح کرد: تلاش داریم تا تیم ما بهتر شود و جایگاه بهتری را کسب کنیم و قطعاً تیم ما در لیگ برتر باقی می‌ماند.

سرمربی پارس جنوبی جم اضافه کرد: بازیکنان ما باید به خودباوری برسند و مطمئن باشند که می‌توانند قدم‌های بزرگی بردارند و اتفاقات خوبی رد راه تیم ما خواهد بود.