مسئولانی که چند هزار میلیارد دزدی می‌کنند، خود شیطان هستند

ایلنا: یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولانی که چند هزار میلیارد دزدی می‌کنند، خود شیطان هستند. هرچقدر هم که ادعای مذهب داشته باشند، خدایی نمی‌شوند. لازمه شیعه…

جلودارزاده:

مسئولانی که چند هزار میلیارد دزدی می‌کنند، خود شیطان هستند

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولانی که چند هزار میلیارد دزدی می‌کنند، خود شیطان هستند. هرچقدر هم که ادعای مذهب داشته باشند، خدایی نمی‌شوند. لازمه شیعه علی بودن، توجه به عدالت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سهیلا جلودارزاده (نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی) در مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا که در محل دانشگاه علمی و کاربردی خانه کارگر برگزار می‌شد، با طرح این پرسش که تفاوت شیعیان با دیگر مسلمانان چیست، اظهار داشت: داستان ایمان آوردن حضرت ابراهیم به خداوند یکتا را همه می‌دانند. ایشان بعد از اینکه مشاهده کرد، ماه و ستاره و خورشید افول می‌کنند و بت‌ها نیز قابل شکستن و فروریختن است، به خداوند ایمان آورد. تمامی ادیان پیامبران الوالعزم همین را می‌گویند.

وی افزود: پیامبر اکرم کسی بود که وحی می‌شنید. تمام محتوای وحی به پیغمبر اکرم نیز یکتا بودن خداوند بود. خداوند می‌فرماید با من هیچ‌چیز و هیچ‌کسی را در پرستش شریک نگیرید. شیعه کسی‌ است که از امامانش دنباله‌روی می‌کند.

جلودارزاده با بیان اینکه نسل پیامبر اکرم از یک زن ادامه پیدا کرده است، تصریح کرد: برای خداوند زن و مرد مخلوقاتش هستند و تفاوتی بین آن‌ها قائل نیستند. آن زمان دخترانشان را زنده به گور می‌کردند.

وی ادامه داد: برای خطبه فدکیه شرحی مرحوم دستغیب نوشته‌اند که «بندگی؛ راز آفرینش» نام دارد.

این نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: برخی انسان‌ها به درجاتی می‌رسند که اگر بگویند، باش می‌شود. انسان خلیفه خدا روی زمین است. هرچه چشم و وجه خود را به سمت خدا بگیرد، بیشتر ارزش پیدا می‌کند.

وی افزود: چندی پیش آقای پزشکیان نامه حضرت علی(ع) برای یکی از حاکمانشان را می‌خواند که بسیار پر بار بود. درباره خطبه زهرا باید دانشجویان علوم تحقیق کنند. این انسان‌ها به دلیل بندگی به این درجات والا دست یافته‌اند.

جلودارزاده خاطرنشان کرد: مسئولانی که چند هزار میلیارد دزدی می‌کنند، خود شیطان هستند. هرچقدر هم که ادعای مذهب داشته باشند، خدایی نمی‌شوند. لازمه شیعه علی بودن، توجه به عدالت است. ما باید تصمیم بگیریم که خودمان، شیعه علی شویم.

لینک کپی شد