چرا ذهن مردم را خراب می‌کنید و سپس می‌گویید حقوقدان هستید؟

ایلنا: نماینده مردم قم در مجلس ضمن انتقاد از رئیس‌جمهور گفت: در آستانه برگزاری حماسه انتخابات، نیاز به وحدت و انسجام وجود دارد.

ذالنوری در تذکر شفاهی:

چرا ذهن مردم را خراب می‌کنید و سپس می‌گویید حقوقدان هستید؟

نماینده مردم قم در مجلس ضمن انتقاد از رئیس‌جمهور گفت: در آستانه برگزاری حماسه انتخابات، نیاز به وحدت و انسجام وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجتبی ذوالنوری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، ۸ بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس‌جمهور گفت: در آستانه حماسه بزرگ مردمی انتخابات قرار داریم، لذا نیاز به وحدت و انسجام وجود دارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قانون اساسی، شورای نگهبان را مفسر خود قرار داده و برنامه داخلی این شورا را در اختیار خودش گذاشته است.

وی ادامه داد: آقای رئیس‌جمهور امروز در ذهن مردم شبهاتی ایجاد می‌کنید و انتخابات را تشبیه به انتصابات کرده اید.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: آدم‌های زیادی در کشور وجود دارند، لذا اگر واقعاً انتصابات وجود داشت، نظام اجازه می‌داد امروز شما در کرسی ریاست جمهوری بنشینید؟

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: چرا ذهن مردم را خراب می‌کنید و سپس می‌گویید حقوقدان هستید؟ اگر یک بار قانون اساسی را مطالعه کرده بودید، این حرف را نمی‌زدید.

ذوالنوری افزود: آیت‌الله کلانتری به دلیل سرقت علمی از شما شکایت کرده و عنوان شده پایان‌نامه دکتری شما برای ایشان است، چرا می گویید حقوقدان هستید؟ از این انسجام مردم را از بین نبرید.

لینک کپی شد