برخی از همه ظرفیت‌ها برای افزایش تنش در روابط داخلی و خارجی استفاده می‌کنند

ایلنا: یک نماینده مجلس گفت: تذکر من درخصوص دوستانی است که از همه ظرفیت‌ها برای افزایش تنش در روابط داخلی و خارجی استفاده می‌کنند. انصاف و عدالت را به همگان یادآوری می…

مازنی در تذکری:

برخی از همه ظرفیت‌ها برای افزایش تنش در روابط داخلی و خارجی استفاده می‌کنند

یک نماینده مجلس گفت: تذکر من درخصوص دوستانی است که از همه ظرفیت‌ها برای افزایش تنش در روابط داخلی و خارجی استفاده می‌کنند. انصاف و عدالت را به همگان یادآوری می‌کنم.

به گزارش ایلنا، احمد مازنی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) گفت: الله الله در مورد انصاف و عدالت؛ تذکر من درخصوص دوستانی است که از همه ظرفیت ها برای افزایش تنش در روابط داخلی و خارجی استفاده می کنند. انصاف و عدالت را به همگان یادآوری می کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: چه کسی فرصت پدید آمده با شهادت سردار سلیمانی را به کام مردم تلخ کرد و آن را به تهدید تبدیل کرد؟ آیا آقای ظریف به هواپیمای مسافربری شلیک کرد؟ آیا آقای ظریف اصلاح طلبان را به تکه تکه کردن در خیابان تهدید کرد؟ آیا آقای ظریف خون شهدا را به عنوان وجه المعامله با غربی ها در رسانه ها معرفی و به عزیزان سپاه اهانت کرد؟ امیدوارم قدری انصاف داشته باشید.

لینک کپی شد