درب مذاکره با هیچ طرفی به جز آمریکا و اسرائیل بسته نیست

ایلنا: یک نماینده مجلس گفت: رهبر انقلاب راهبرد مذاکره را تغییر دادند و مذاکره بین ایران و آمریکا را اینطور تبیین کردند مبنی بر اینکه مذاکره با آمریکا منتفی است و در…

قاضی زاده هاشمی در تذکری:

درب مذاکره با هیچ طرفی به جز آمریکا و اسرائیل بسته نیست

یک نماینده مجلس گفت: رهبر انقلاب راهبرد مذاکره را تغییر دادند و مذاکره بین ایران و آمریکا را اینطور تبیین کردند مبنی بر اینکه مذاکره با آمریکا منتفی است و در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد.

به گزارش ایلنا، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در  نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: با آمدن ترامپ آمریکا از برجام خارج شد، تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان تشدید شد و سپاه پاسداران فداکار ایران به عنوان گروه تروریستی اعلام شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر این اساس سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده استراتژیک سپاه قدس و همراهانش که محبوب قلب میلیون‌ها ایرانی و آزادی خواهان دنیا بود و همچنین ابومهدی مهندس فرمانده ارشد حشدالشعبی را ترور کردند و با وقاحت گفتند آنها تروریست بودند.

وی افزود: این مهم در حالی است که فرمانده جدید سپاه قدس را تهدید به ترور کرده‌اند و مجدداً تحریم‌های دیگری را علیه کشورمان اعمال کردند.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به اینکه مردم ایران و همه آزادی خواهان یکپارچه فریاد انتقام علیه ظالمان را سر داده‌اند، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی نیز به تبعیت از خواست مردم ترامپ و اذنابش را تروریست اعلام کرد و بر این اساس آنها را مورد پیگیری قانونی قرار داد.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: رهبر انقلاب راهبرد مذاکره را تغییر دادند و مذاکره بین ایران و آمریکا را اینطور تبیین کردند مبنی بر اینکه مذاکره با آمریکا منتفی است و در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد.

وی ادامه داد: بر این اساس درب مذاکره با هیچ طرفی به جز آمریکا و اسرائیل بسته نیست.

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: حال سوال این است که آقای ظریف، وزیر خارجه ایران است یا حافظ منافع آمریکا و عامل پرگویی ترامپ و تلاش برای تحقیر ملت ایران؟

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: آیا بهتر نیست مجلس دهم برای عاقبت بخیری و حسن ختام با یک اقدام مثبت برای آلام قلب جریحه‌دار شده مردم از این پیام تحقیرآمیز آقای وزیر که مورد استقبال معاندین جمهوری اسلامی قرار گرفت و به احترام خون شهید قاسم سلیمانی و همراهانش و حمایت از راهبرد رهبری در موضوع مذاکره برخورد کند؟

وی ادامه داد: همچنین از قوه  قضائیه بخواهیم وفق قانون به فرآیند مواخذه، تنبیه و حتی اخراج وی از وزارت خارجه را فراهم آورد؟

نماینده مردم مشهد، کلات در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: ظاهراً وی علاقمند به دورهمی با آمریکایی‌های جنایتکار و تروریست است و این در حالی است که قلب ملت ایران جریحه‌دار شده است.

لینک کپی شد